Itthon tartotta a három pontot az ETO FC

Hazai pályán lépett pályára a győri csapat, s egy góllal sikerült itthon tartania a három pontot. Szép volt fiúk!

Az ETO FC Győr leginkább az első félidőben mutatott jó játékot, látványosan és szervezetten futballoztak. A gólra a 36. percig kellett várni, ekkor Zamostny Balázs volt eredményes, s mehetett a szünetre előnnyel a zöld- fehér csapat.

A furdulás után a Nyíregyháza nagyobb fokozatra kapcsolt, voltak is helyzeteik szép számmal, de nem sikerült bevenniük Gyurákovics kapuját, így az eredmény maradt 1-0, a Győr pedig itthon tartotta a nagyon fontos három pontot.

A csapatok:

Győr: Gyurákovics – Kovács K., Vadász, Debreceni, Rokszin – Bagi – Szánthó (Szabó L., 65.), Szatmári L., Tajthy (Magasföldi, 78.), Zamostny – Erdélyi L. (Daru, 68.). Vezetőedző: Szentes Lázár

Nyíregyháza: Jova – Szokol, Fodor F., Kelemen D., Forró – Kártik (Szabó B., 72.) – Csilus Á. (Csilus T., 57.), Kesztyűs, Papp M. (Hornyák, 79.) – Pekár, Dragóner. Vezetőedző: Lucsánszky Tamás

Gólszerző: Zamostny (1–0) a 36. percben