Továbbra is veretlen a Gyirmót!

Tovább tart a Gyirmót FC Győr veretlenségi sorozata, ami nagyon jó hír!  Apró szépséghiba, hogy a Szeged 2011 vendégeként csak döntetlent ért el a csapat, így csupán egy ponttal gazdagodott.

Közdelmes mérkőzést játszottak a csapatok, nagy volt a harc mind a két játékrészben. A Gyirmót akarata jobban érvényesült, sajnos azonban nem sikerült gólra váltani a helyzeteket.

90. perc: Vége a mérközésnek, amely gól nélküli döntetlent hozott.

88. perc: Villám kapott sárga lapot.

86. perc Paku helyett Laki a pályán, tőle egyértelműen gólt vár mindenki

80. perc: Megint csere: Germán le, Povázsai be.

70. perc: mezőfölényben játszik a Gyirmót, egyelőre azonban meddő ez a fölény. Jobbról-balról záporoznak be a kapu elé a labdák, de hol egy védő, hol a kapus ment.

67. perc: Zabari helyett Fejős képett a pályára

65. perc: Kiss végezhetett el hasonló szögből szabadrúgást mint a Kisvárda ellen, de ez lényegesen rosszabbul sikerült. A kontra is veszélyes volt, de ebből sem lett gól.

62. perc: tetszetős, lendületes támadásokkal veszélyezteti a szegedi kaput a vendégcsapat

60. perc: Nicorec helyett Tóth Levente gyepen.

57. perc: Szalánszki fejelt mellé egy védő szorításában. A sárga mezesek irányítják a játékot.

56. perc: újabb csere nálunk: Achim helyett Nagy Patrik.

54. perc: Villám középre lőtt labdáját fejelte 11 méterről kapu fölé Horváth.

52. perc: Cserélt a Gyirmót. Varga helyett Szalánszki a pályán.

48. perc: Paku húszméteres lövését védte Aleksic.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész.

Az első félidőben nem született találat, bár aktívabb volt a Szeged, de gólt nem tudtak szerezni és a félidő legnagyobb helyzete a Gyirmóté volt.

45. perc: vége az első játékrésznek.

43. perc: az eddigi legnagyobb Gyirmóti lehetőség! Horváth passzából tört kapura Paku, de óriási helyzetben - ajtó-ablak - a kapus kezébe lőtte a labdát.

40. perc: Nicorec lépet ki les határon, és középre lőtt labdája elment a kapu előtt.

33. perc: a Szeged egyre veszélyesebben játszik, de szerencsére a Gyirmót védői tisztázni tudtak.

29. perc: egy bal oldali szabadrúgásra érkezett két Szegedi támadó is, de Rusák még ha kicsit túl is szaladt a labdán - szögletre mentett.

25. perc: egy jobb oldali beadásról maradt le centikkel Nicorec.

19. perc: mindkét oldalon megélénkültek a játékosok. A Szeged két széle aktív és veszélyes beadásaikkal okoznak riadalmat a a gyirmóti kapu előtt.

10. perc: ismerkedéssel telt az első tíz perc. Komolyabb lehetőség nem volt egyik csapatnak sem.

1. perc: a szeged kezdte a mérkőzést.

0. perc: a Gyirmót tiszta sárgában, a Szeged kék felső, fekete nadrágban fogja kezdeni a mérkőzést

Csapatok:

Szeged 2011 G.A.: Aleksic - Tóth G., Coroian, Germán T., Szabó P., Farkas M., Achim Á., Zabari D., Zádori, Nicorec, Gergényi
Csere: Szántai, Dinjar, Papp F., Fejős, Tóth L., Rózsahegyi, Póvázsai
Vezetőedző: Őze Tibor

Gyirmót FC Győr: Rusák - Achim S., Lázár, Szilvási, Présinger - Kiss - Villám, Varga, Paku, Sandal - Horváth R.
Csere: Sebők, Szalánszki, Nagy P., Laki, Stieber, Czár, Csongrádi
Vezetőedző: Szepessy László

Forrás: gyirmotfc.hu