Három magyar arany, összesen öt érem a szombati kajak-kenu döntőkben

ma, 11:23

A magyar versenyzők öt érmet, közte három aranyat szereztek a szombat délelőtti 1000 és 500 méteres döntők során a Szegeden zajló kajak-kenu világkupa-versenyen.

Michelisz volt a leggyorsabb a „Zöldpokolban”

2017. május 26. 15:39

Négy magyar autóversenyzőért is szoríthatunk a legendás pályán.

Klein Dávid feladta a csúcshódítást

2017. május 26. 08:22

Suhajda Szilárd után Klein Dávid is visszafordult a Mount Everestről a 8848 méteres csúcs elérése nélkül - közölte a vállalkozás sajtóreferense péntek reggel.

Everest-expedíció - Klein Dávid elindult a csúcsra

2017. május 25. 19:56

Klein Dávid a 7200 méteren lévő hármas táborból kevesebb mint tíz óra mászás után érkezett meg a nagyjából 8000 méter magasságban felállított négyes táborba, ahonnan néhány óra pihenés után - a két filmes serpával együtt - magyar idő szerint csütörtök délután továbbindult a Mount Everest csúcsára, hogy a magyarok közül elsőként oxigénpalack használata nélkül érjen fel a világ legmagasabb pontjára.

A Manchester Unitedé a trófea és a BL-főtáblás indulás

2017. május 24. 23:20

A Manchester United nyerte a labdarúgó Európa Ligát: az angol csapat szerda este a stockholmi döntőben 2-0-ra győzte le a holland Ajax Amsterdam együttesét.

Elmarad a Chelsea győzelmi parádéja

2017. május 24. 14:53

Nem tartja meg a vasárnapra tervezett győzelmi parádéját a Chelsea labdarúgócsapata a 22 ember halálát okozó hétfő éjszakai manchesteri merénylet miatt.

Elhunyt Széles Sándor úszó mesteredző

2017. május 23. 19:27

Hatvanegy éves korában kedden elhunyt Széles Sándor úszó mesteredző.

Újra bajnok a Rába ETO

2017. május 22. 21:18

A listavezető Rába ETO FC a felsőházi rájátszás hetedik fordulójában 2–1-re legyőzte a második helyezett Dunaferrt, ezzel már behozhatatlan előnyre tettek szer, így bezsebelhette újabb bajnoki címét. A győriek fennállásuk hetedik bajnoki címét szerezték a férfi futsal NB I-ben.

Az utolsó forduló előtt távozott a Debrecen edzője

2017. május 22. 16:21

A DVSC a labdarúgó OTP Bank Liga szezonbeli utolsó fordulója előtt felbontotta a portugál Leonel Pontes vezetőedző szerződését.

Bajnokcsapat!!! Szép volt ETO FC Győr, irány az NBII! - galéria

2017. május 21. 19:54

Az ETO haza pályán 2-1-re legyőzte a Csorna labdarúgó csapatát, így bajnoki címet ünnepelhet!  Sőt, ami még ennél is jobb hír: a győri zöld-fehérek az NB II-ben folytatják ősztől!

Győriek sikere a kajak-kenu vk-n

2017. május 21. 17:26

A magyar küldöttség öt arany-, öt ezüst- és öt bronzérmet nyert a portugáliai Montemor-o-Velhóban, az idei kajak-kenu világkupa-sorozat első állomásán. A győri kenus Balla Virág négy elsőséget is gyűjtött a jövő évi gyorsasági világbajnokság helyszínén.

Súlyos balesetet szenvedett Indianapolisban a volt Forma-1-es pilóta

2017. május 21. 13:12

Súlyos balesetet szenvedett az 500 mérföldes indianapolisi autóverseny, az Indy 500 kvalifikációjában a korábbi Forma-1-es pilóta, Sébastien Bourdais.

Két győri edző is megmérettetik a hétvégén

2017. május 20. 21:37

Arról már korábban beszámoltunk, hogy a Magyar Birkózó Szövetség is elismerte a Győri Atlétikai Clubnál folyó szakmai munkát, hiszen a szabadfogásúaknál Gyurasits Csabát, a lányoknál Csonka Csabát bízták meg a serdülő válogatott irányításával. A jelenleg is zajló Eb-n így a két győri fiatal – Kocsis Boglárka, Gyurasits Máté – mellett két GYAC-os birkózó edző is megméretetik.

Az ETO nyerte a Danone focikupa elődöntőjét, New Jersey a cél

2017. május 20. 17:52

Az ETO FC U12-es csapata nyerte meg a Danone Focikupa a Gyermekekért torna győri regionális döntőjét. A győri fiatalok a fináléban az SC Sopron csapatát győzték le 4:1-re, így ők vehetnek részt a kupa június 10-i, budapesti országos döntőjében.

Magyarország rendezi a 2018-as divízió I/A jégkorong vb-t

2017. május 19. 14:10

Magyarország nyerte el a jövő évi divízió I/A jégkorong-világbajnokság rendezési jogát pénteken a nemzetközi szövetség (IIHF) kongresszusán.

Rengeteg szeretetet kaptak a győri kézilabdás lányok! – sok-sok fotóval

2017. május 26. 21:36

A szurkolókkal közös évadbúcsúztatót tartott ma kora este a Győri Audi ETO KC az Audi Aréna Győr előtti területen. Sokan gyűltek össze, hogy együtt ünnepeljenek a játékosokkal és elárasszák őket talán még egy kicsit több szeretettel, mint amit szezon közben kaptak.

A kézilabda szerelmeseit az Audi Aréna elé várják!

2017. május 26. 13:05

A Győri Audi ETO KC fantasztikus szezonon van túl, így méltó lezárása lesz az idénynek a mai, 17.30-tól kezdődő közös szurkolói találkozó az Audi Aréna Győr főbejárata előtt.

Kovács Katalint a halhatatlanok közé választották

2017. május 25. 20:11

Kovács Katalin háromszoros olimpiai bajnok kajakozót választotta új tagjává a Halhatatlan Magyar Sportolók Egyesülete.

A klubelnök szerint elérte, sőt túl is teljesítette céljait a Győri Audi ETO - fotókkal

2017. május 25. 19:18

Bartha Csaba elnök szerint elérte, sőt túl is teljesítette idei céljait a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata, amely a Bajnokok Ligáját és a bajnokságot megnyerte, a Magyar Kupában pedig második lett.

Húszezer nézőt várnak a Duna Arénába

2017. május 24. 17:22

Az eddigi jegyeladások alapján 15-20 ezer néző látogat majd ki három nap alatt a Duna Arénába a férfi vízilabda Bajnokok Ligája hatos döntőjére, amelynek a Szolnok és az Eger révén két magyar szereplője is van.

Gólparádé az utolsó hazai mérkőzésen - galériával!

2017. május 23. 19:50

A Győri Audi ETO KC a Siófok együttese ellen lépett pályára kedden a K&H női kézilabda liga 25. fordulójában, mely egyben a zöld-fehérek utolsó hazai mérkőzése volt a szezonban.

Szalánszki Gergőt eltiltották egy mérkőzésre

2017. május 23. 17:54

A Gyirmót FC kiállított játékosát, Szalánszki Gergőt egy mérkőzésre tiltotta el, a Videotont, a Ferencvárost és a Diósgyőrt pénzbüntetéssel súlytotta a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága kedden.

Elhunyt Nicky Hayden

2017. május 22. 18:58

Harmincöt éves korában egy cesenai kórházban hétfőn elhunyt Nicky Hayden motorversenyző, a MotoGP 2006-os világbajnoka.

Ismét kupagyőztes lett a Ménfőcsanak!

2017. május 21. 20:56

A megyei első osztályban vitézkedő WHB Ménfőcsanak ESK nemrég az Amatőr Magyar Kupát szerezte meg, ma pedig a megyei kupát is magasba emelhette. Külön büszkeség, hogy ismét munkatársunkkal a kapuban!

Rákosfalvy Zoltánt a MÚSZ közgyűlése elnökségi taggá választotta

2017. május 21. 18:18

Dr. Rákosfalvy Zoltán a Győri Úszó SE elnökségi tagját a Magyar Úszó Szövetség közgyűlése elnökségi taggá választotta, ezzel ismerte el a MÚSZ tagság azt a fejlődést, amin Győr úszósportja az elmúlt években keresztülment.

Francia Nagydíj - Vinales győzelme, Rossi vezető helyről az utolsó körben bukott

2017. május 21. 16:10

A királykategóriában, a MotoGP-ben a spanyol Maverick Vinales nyerte meg a gyorsaságimotoros-világbajnokság Francia Nagydíját, miután a verseny előtt az összetettben még élen álló olasz Valentino Rossi vezető pozícióban bukott az utolsó körben.

Küzdelmes Vasas-győzelem Gyirmóton

2017. május 20. 21:48

A bronzéremért harcoló Vasas küzdelmes mérkőzésen egygólos győzelmet aratott a sereghajtó, és már biztos kieső Gyirmót otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga szombati 32. fordulójában.

Maratoni kajak-kenu ob - A favoritok győztek párosban

2017. május 20. 19:42

A favoritok győztek a párosversenyekben a Győrben rendezett maratoni kajak-kenu országos bajnokság szombati napján.

Az álmokért megéri küzdeni

2017. május 19. 22:07

A Nemzetközi Birkózó Szövetség soron következő világversenye az újonan bevezetett serdülő Európa-bajnokság, ahol természetesen Magyarország is komoly erőkkel képviselteti magát. A három szakágban, ötven magyar birkózó mérheti össze tudását Európa legjobbjaival. Köztük két győri fiatallal Kocsis Boglárkával és Gyurasits Mátéval. A fiatalokat még az indulás előtt faggattuk.

Megerősítették a keretet a győri női kosárlabdacsapatnál

2017. május 19. 11:56

A csapat gerincét megtartotta, e mellett négy új, komoly erőt képviselő játékossal erősítette meg keretét a női kosárlabda NB I-ben negyedik helyen végzett győri klub.