Sport

Startol a sporttörténelem első junior torna VB-je

ma, 14:59

Hatvankét nemzet fiataljai versengenek a sportág történetének első junior világbajnoki érmeiért. Győrben minden készen áll a rajthoz.

Három ezüst egymás után

2019. június 25. 16:30

Zsinórban harmadszor szerzett ezüstérmet a férfi kézilabda NB I/B-ben az Agrofeed ETO-SZESE csapata. A zöld-fehérek ezúttal a bajnoki címet 39 ponttal megszerző Váci KSE mögött 33 ponttal zárták a második helyen a 2018–2019-es szezont.

Női kézilabda BL - A címvédő Győr az első a kalapban a sorsoláson

2019. június 24. 17:52

A címvédő Győri Audi ETO KC az első, a szabadkártyával induló FTC-Rail Cargo Hungaria pedig a negyedik kalapból várhatja a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének csütörtöki sorsolását.

Judokák sikere

2019. június 23. 19:39

A Győri Atlétikai Club junior judokái a hétvégén résztvettek a Pakson rendezett Junior Európa Kupán.

Francia Nagydíj - Hamilton rajt-cél győzelmet aratott

2019. június 23. 17:07

Az ötszörös világbajnok és címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Francia Nagydíjat, ezzel tovább növelte előnyét az összetett pontversenyben.

Kétszáz percig tekertek a Dunakapu téren

2019. június 22. 19:26

Kétszáz ember, jó zene, izzasztó gyakorlatok – ezek jellemezték leginkább a szombati Spinracing Marathont, ami idén már az ötödik volt.

Bottas volt a leggyorsabb a harmadik szabadedzésen

2019. június 22. 13:45

Valtteri Bottas, a Mercedes finn versenyzője érte el a legjobb köridőt a Forma-1-es Francia Nagydíj szombati, harmadik szabadedzésén.

Fernando Torres visszavonul

2019. június 21. 10:09

Bejelentette visszavonulását Fernando Torres, a spanyolok világbajnok labdarúgója.

Titánok a jégen

ma, 12:38

Együttműködési megállapodást kötött a Fehérvár AV19 SC és a Győri ETO HC. A két jégkorongklub közös projektjének egyik fő célja, hogy a győri tehetségek lehetőséget kapjanak arra, hogy magasabb osztályban játsszanak. Győr legutóbb 2005–2006-os idényben versenyeztetett felnőtt együttest.

Téli olimpia 2026 - Milánó és Cortina d'Ampezzo a rendező

2019. június 24. 18:17

Milánó és Cortina d'Ampezzo rendezi a 2026-os téli olimpiát a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) hétfői lausanne-i döntése alapján.

Százszor tekertek az apátságig Pannonhalmán

2019. június 24. 13:07

Saját határaikat feszegették és küzdötték le azok a kerékpárosok, akik június 22-én, szombaton nekivágtak az I. Everest Challenge teljesítésének Pannonhalmán.

Junior torna-vb - Végleges a Győrben szereplő magyar válogatott névsora

2019. június 23. 18:02

Véglegessé vált a csütörtökön kezdődő, győri junior torna-világbajnokságon induló magyar válogatott névsora.

Sok magyar érem Rómából, Jakabos első lett

2019. június 23. 07:32

Milák Kristóf és Jakabos Zsuzsanna arany-, Verrasztó Dávid és Késely Ajna pedig ezüstérmet nyert szombaton a római Hét Domb (Sette Colli) elnevezésű nemzetközi úszóverseny második napján.

Ezüstérmes a férfi kardcsapat

2019. június 22. 17:38

Ezüstérmes lett a Szatmári András, Szilágyi Áron, Gémesi Csanád, Decsi Tamás összeállítású magyar férfi kardcsapat a düsseldorfi vívó Európa-bajnokságon.

BL: Szabadkártyát kapott a Szeged és az FTC

2019. június 22. 10:03

A férfiak mezőnyében a MOL-Pick Szeged, a nőknél pedig a Ferencváros szabadkártyát kapott a kézilabda Bajnokok Ligája következő idényére.

Ezüstérmes a női kardcsapat

2019. június 20. 21:46

Ezüstérmet nyert a Márton Anna, Pusztai Liza, Katona Renáta, László Luca összeállítású kardcsapat csütörtökön a düsseldorfi Európa-bajnokságon.