Többek között a címvédő Norvégiával került azonos csoportba a magyar női kézilabda-válogatott a decemberi, németországi világbajnokságon.

2017. június 27. 12:26

A rutinos játékos az NBII-ben is maradt a csapattal. Rutinja sokat segíthet a Győri ETO FC-nek. Szatmári is csatlakozott a kerethez, s még további változások is várhatók.

Bravó! Michelisz nyerte a főfutamot Portugáliában

2017. június 25. 19:41

A magyar versenyző nyerte a túraautó-világbajnokság (WTCC) portugáliai futamának második, főversenyét Vila Realban.

Az első nap után a magyar atlétikai válogatott vezet

2017. június 25. 11:40

A magyar válogatott az első helyen áll az első nap után az atlétikai csapat Európa-bajnokság 2. ligájában.

Popkoncert miatt csúszik az időmérő edzés

2017. június 24. 14:48

Egy popkoncert miatt két órával később kezdődik az Egyesült Államok Nagydíjának időmérő edzése október 21-én, a Forma-1-es szezon 17. futama előtt.

Győrben rendezik a Futsal Cup egyik csoportjának mérkőzéseit

2017. június 21. 08:22

Az ETO FC Győr lesz a házigazdája az UEFA Futsal Cup egyik csoportjának a főtábla októberi küzdelmei során.

Cristiano Ronaldónak július 31-én kell tanúskodnia

2017. június 20. 15:29

Cristiano Ronaldónak, a Real Madrid sztárlabdarúgójának július 31-én kell tanúvallomást tennie az ellene indított adócsalási ügyben.

Ismét Győrbe került a diákolimpia serlege

2017. június 20. 11:18

A megyei után az országos döntőt is megnyerték a győri fiatalok a labdarúgó diákolimpián.

Érmes kerékpárosok

2017. június 19. 22:01

Újabb sikerekkel teli versenyen vannak túl a GYAC kerékpárosai. A Rajka és Dunakiliti közötti szakaszon rendezték meg ugyanis a diákolimpiát, amely egy időfutamból és egy mezőnyversenyből állt. A rövid és sík pálya sokaknak kedvezett, köztük a GYAC versenyzőinek is.

Nem érdekli a Bayern Münchent Cristiano Ronaldo

2017. június 19. 14:43

Semmi valóságalapja nincs annak, hogy Cristiano Ronaldo után érdeklődne a Bayern München - erről Karl-Heinz Rummenigge, a bajor futballklubot működtető gazdasági társaság vezérigazgatója nyilatkozott hétfőn.

Jól szerepeltek a győriek a kajak-kenu válogatón

2017. június 18. 16:09

A Maty-éri verseny a július 14-16-án sorra kerülő plovdivi Eb-re és az augusztus 24. és 27. közötti racicei vb-re válogat.

Vívó Eb - Bronzérmes a férfi kardcsapat

2017. június 17. 15:06

Bronzérmet nyert a magyar férfi kardcsapat szombaton a grúziai vívó Európa-bajnokságon, Tbilisziben.

Vereséggel kezdtek a magyarok

2017. június 16. 22:31

A magyar női kosárlabda-válogatott 62-48-ra kikapott az olimpiai és világbajnoki ezüstérmes spanyoloktól Királyváradon (Hradec Kralove) a csehországi Európa-bajnokság pénteki nyitónapján.

Fiatal magyar játékossal szerződött a Győri Audi ETO

2017. június 15. 15:21

Tehetséges balszélsővel írt alá hosszú távú kontraktust a Győri Audi ETO KC csapata. A fiatal tehetség a Nemzeti Kézilabda Akadémiából érkezik Győrbe.

A magyar válogatott döntetlennel jutott ki

2017. június 14. 22:12

A magyar női kézilabda-válogatott 24-24-es döntetlent játszott Szlovákia vendégeként a világbajnoki selejtező szerdai visszavágóján Pozsonyban, így 52-43-as összesítéssel kijutott a decemberi németországi tornára.

Női kézilabda BL - A Győr az első kalapban a pénteki sorsoláson

2017. június 27. 13:08

Az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) elkészítette a kiemelést a női Bajnokok Ligája péntek esti csoportsorsolására: a címvédő Győri Audi ETO KC az első, a Ferencváros pedig a harmadik kalapba került.

Új néven indul a bajnok soproni kosárcsapat

2017. június 27. 11:42

A klub keddi tájékoztatása szerint az Uniqa Zrt. hat év után nem hosszabbította meg névadó szponzori szerződését, így Sopron Basket néven adták be nevezésüket az Euroliga 2017/2018-as idényére.

Ricciardo nyert, Vettel negyedik, Hamilton ötödik

2017. június 25. 17:49

Daniel Ricciardo, a Red Bull ausztrál pilótája nyerte a vasárnapi, kaotikus Forma-1-es Azeri Nagydíjat, amelyen a világbajnoki pontversenyben vezető Sebastian Vettel (Ferrari) negyedik, legnagyobb riválisa, Lewis Hamilton (Mercedes) pedig ötödik lett.

Ferenc pápa Jakabos Zsuzsit is fogadta

2017. június 24. 18:43

Ferenc pápa szombaton Vatikánvárosban fogadta azt a többek között magyar úszók alkotta küldöttséget, amelyet az európai szövetség (LEN) állított össze.

„Legyen a sport a szenvedélyed!”

2017. június 21. 13:05

A Kábítószer-ellenes Világnap győri kampánya az EYOF jegyében zajlik, ennek megfelelően számos sportolási lehetőséget kínál a fiataloknak, köztük olyanokat is, amelyeket a nyári szünet alatt heti rendszerességgel elérhet az érintett korosztály…

Vereség az olaszoktól, a 9-12. helyen zártak a magyarok

2017. június 20. 23:10

A magyar válogatott 49-48-ra kikapott az olasz csapattól a Csehországban zajló női kosárlabda Európa-bajnokságon a negyeddöntőbe jutásért rendezett keddi mérkőzésen, így a 9-12. helyen zárt.

Jön a 35. Balaton-átúszás

2017. június 20. 11:59

Magyarország ikonikus sporteseményét a tervek szerint jövő szombaton rendezik meg.

Vereség az ukránoktól

2017. június 19. 22:06

A magyar női kosárlabda-válogatott 12 ponttal kikapott az ukránoktól Királyváradon (Hradec Kralove) hétfőn a csehországi Európa-bajnokság harmadik fordulójában, ezzel csoportharmadikként jutott a keddi nyolcaddöntőbe.

Országos bajnok győri tornász

2017. június 19. 21:59

A közelmúltban rendezték meg a Férfi, Ifi-Kadet Országos Szerbajnokságot Budapesten, ahonnan a Győri Atlétikai Club tornászai sem hiányozhattak. A sportág versenyszezonja javában zajlik, ahol a győri fiatal sportolók is szépen teljesítenek. Ez ezúttal sem volt másként.

Érmek a nemzetközi regattától

2017. június 18. 20:46

Az elmúlt hétvégén a szlovéniai Bledben rendeztet regattát az evezősök számára. A viadalon 490 sportoló, 14 nemzet válogatottja és több mint 70 klub versenyzői álltak rajthoz, olimpiai-, világ-, és Európa bajnokokkal.

Legyőzték a házigazdákat a magyarok

2017. június 17. 19:59

A magyar női kosárlabda-válogatott 74-70-re legyőzte szombaton a házigazda cseheket Királyváradon (Hradec Kralove), az Európa-bajnokság második fordulójában, s ezzel már biztos, hogy továbbjut a csoportjából.

Bronzéremért küzdhet a férfi kardcsapat

2017. június 17. 13:32

Két győzelemmel bejutott az elődöntőbe, majd ott vereséget szenvedett, így a bronzéremért vívhat utolsó pástra lépése alkalmával a magyar férfi kardválogatott a grúziai Európa-bajnokság zárónapján.

Úszó vk - Emelkedhetnek a pénzdíjak, Hosszú Katinka nem örül

2017. június 16. 12:03

A vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetség (FINA) kész módosítani az úszók világkupa-sorozatának átalakításáról május 30-án hozott döntését.

Kilenc magyarért is szoríthatunk a Hungaroringen

2017. június 15. 10:18

Magyar vendégpilótákkal bővül a TCR bajnokság a hétvégén. A soron következő állomás a Hungaroring lesz, ahol a DTM (Német Túraautó Bajnokság) betétfutamaként láthatjuk a küzdelmeket.