Sport

A Szolnok megvédte címét az Audi Arénában

2019. február 16. 19:11

A Szolnoki Olaj KK megvédte címét a férfi kosárlabda Magyar Kupában, miután a szombati, győri döntőben kilenc ponttal legyőzte a szombathelyi Falco KC-t.

Bombagóllal kapott ki a Ferencváros

2019. február 16. 17:24

listavezető Ferencváros 2-1-re kikapott a Debrecen otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 21. fordulójának nyitómérkőzésén.

Akár a tavasz csúcsmeccse is lehet a vasárnapi

2019. február 16. 14:41

A WKW ETO FC Győr a Vasas FC vendége lesz holnap. A mérkőzés 14 órakor kezdődik a Szusza Ferenc stadionban. Mindkét csapatnak fontos a 3 pont, nagy küzdelem, változatos, háromesélyes mérkőzés várható.

Idén is bejutott a Magyar Kupa döntőjébe az Olaj - fotókkal!

2019. február 16. 09:41

Szombaton megismétlődik a tavalyi Szolnoki Olaj KK - Falco finálé.

Bemutatták az új Ferrarit

2019. február 15. 14:37

Az olaszországi Maranellóban mutatták be pénteken a Forma-1-es Ferrari istálló idei versenyautóját, amely az SF90 típusjelet kapta, utalva a Scuderia Ferrari 90 évvel ezelőtti megalapítására.

Így alakult a Magyar Kupa elődöntős mezőnye

2019. február 15. 09:41

A férfi kosárlabda Magyar Kupa csütörtöki negyeddöntőjében nyolc csapat küzdött meg az elődöntőbe jutásért Győrben.

Történelmi szlovák győzelem

2019. február 14. 20:57

Petra Vlhova végzett az élen óriás-műlesiklásban a svédországi Aréban zajló alpesisí-világbajnokságon.

Négy között a Jászberény

2019. február 14. 18:03

A Jászberény együttese jutott másodikként a férfi kosárlabda Magyar Kupa elődöntőjébe, miután a győri negyeddöntőben legyőzte a Körmendet.

A Debrecen nyerte a bronzérmet

2019. február 16. 18:06

A Debrecen nyerte a bronzérmet a férfi kosárlabda Magyar Kupában, miután a szombati helyosztón 21 ponttal legyőzte a Jászberény csapatát.

Történelmi mérkőzést vívott a DAC

2019. február 16. 15:55

Már a tavaszi idény első fordulója egy igazi rangadót kínál, mely során a táblázat első és második helyezettje méri majd össze erejét. A DAC-Slovan összecsapás szombaton 16:00-kor kezdődött.

A Győr BL-győztes balszélsője a Siófoknál folytatja

2019. február 16. 10:45

A 2019–2020-as idényt már a Siófok KC-nál kezdi meg a Győri Audi ETO KC 22 éves balszélsője, Hársfalvi Júlia, adta hírül weboldalán a Siófok KC.

Lionel Messi a madridi döntő befektetője lett

2019. február 15. 15:37

Lionel Messi a tenisz Davis Kupa novemberi madridi döntőjének egyik befektetője lett.

Mervó Bence is elhagyja a zöld-fehéreket

2019. február 15. 12:17

Az ETO FC Győr labdarúgója Mervó Bence közös megegyezéssel felbontotta szerződését a klubbal. Egyelőre másik csapata még nincs, szabadon igazolható.

Gratulálunk! Az Év csapata a Győri Audi ETO KC!

2019. február 14. 21:17

A Nemzeti Színházban rendezték meg a 61. M4 Sport – Az Év Sportolója Gálát, amelyen kihirdették a kategóriák győzteseit. A év csapata idén is a Győri Audi ETO KC lett!

Elődöntőben a címvédő Szolnok is

2019. február 14. 20:11

Elődöntőbe jutott a címvédő Szolnok a férfi kosárlabda Magyar Kupában.

Öt éremmel zártak a vívók

2019. február 14. 17:38

Öt érmet – egy aranyat és négy bronzot – nyertek a magyar vívók az egyesült arab emírségekbeli Sardzsában zajló kerekesszékes világjátékokon.