Sport

A Liu fivérek is a negyeddöntőben

2018. február 20. 14:00

Liu Shaolin Sándor és Liu Shaoang negyeddöntőbe jutott a keddi selejtezőből a rövidpályás gyorskorcsolyázók 500 méteres távján a phjongcshangi téli olimpián, míg Knoch Viktor kiesett.

A Manchester United és a Sevilla rúgja a bőrt szerdán a BL-ben

2018. február 20. 11:57

Az Európa Liga legutóbbi két kiírásának győztese, a Manchester United, illetve a Sevilla egymással játszik a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének szerdai programjában.

Lemondott a Wolfsburg vezetőedzője

2018. február 19. 19:15

Martin Schmidt lemondott a német labdarúgó-bajnokságban szereplő VfL Wolfsburg vezetőedzői posztjáról hétfőn.

A nyolcaddöntő első mérkőzéseivel kezdődik a futballtavasz

2018. február 19. 13:37

Két és fél hónap szünet után a héten folytatódnak a magyar klubfutball küzdelmei, elsőként kedden és szerdán a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzéseit rendezik, a legjobb 16 között hét élvonalbeli együttes érdekelt.

Magabiztos győzelem Ikrényben is

2018. február 18. 20:16

Hazai pályán, de nem otthon játszott az ETO-SZESE a férfi kézilabda NB/I B nyugati csoportjának 16. fordulójában.

Tomori nem fél a konkurenciától Győrben

2018. február 18. 19:46

Nagy céljai vannak Tomori Zsuzsannának, emiatt döntött úgy, hogy még egy ideig marad jelenlegi klubjánál. A Győri Audi ETO női kézilabdacsapatának átlövője iránt külföldi klubok is érdeklődtek - írja a nemzetisport.hu.

Federer könnyedén nyert a döntőben

2018. február 18. 16:50

A hétfőtől újra világelső svájci Roger Federer nyerte az 1,86 millió euró (580,3 millió forint) összdíjazású rotterdami keménypályás férfi tenisztornát, miután a döntőben jobbnak bizonyult a bolgár Grigor Dimitrovnál.

Mutatjuk hogy áll az éremtáblázat!

2018. február 18. 14:44

A phjongcshangi téli olimpia kilencedik hivatalos versenynapja - 61 szám - után az eddig vezető Németországot megelőzve Norvégia áll az éremtáblázat élén.

Negyedikként végzett női rövidpályás gyorskorcsolyaváltó

2018. február 20. 13:05

A negyedik helyen végzett a magyar női rövidpályás gyorskorcsolyaváltó a phjongcshangi téli olimpián.

Téli olimpia: Keszler Andrea negyeddöntős

2018. február 20. 11:37

Keszler Andrea bejutott a negyeddöntőbe a női rövidpályás gyorskorcsolyázók 1000 méteres versenyében a phjongcshangi téli olimpián.

Sárosi Laura fair play-díjat vett át Zsófia spanyol királynétól

2018. február 19. 17:39

A tollaslabdázó Sárosi Laura fair play-díjat vett át Madridban Zsófia spanyol királynétól hétfőn.

Légfegyveres Eb - két érmet remél a kapitány

2018. február 19. 11:57

A vasárnapi, ifjúsági olimpiai kvalifikációs "felvezetés" után kedden kezdődik meg Győrben az idei légfegyveres Európa-bajnokság. A magyar csapattól összességében 6-8 érmet vár Győrik Csaba szövetségi kapitány, az olimpiai számokban pedig két dobogós hely megszerzésében bízik.

Kilenc magyar érem, közte négy arany az egri kerekesszékes vívó vk-n

2018. február 18. 20:15

Négy arany-, két ezüst- és három bronzéremmel zárta a magyar válogatott az egri kerekesszékes vívó világkupaversenyt, amelyre 19 ország 150 sportolója nevezett.

Győzelemmel zárta a felkészülést az ETO, holnap várják a szurkolókat!

2018. február 18. 17:42

Lendületes első félidő, majd küzdelmes játék a szünet után, ez jellemezte a győri fiúk teljesítményét. Az ETO 2-1-re legyőzte utolsó felkészülési mérkőzésén a Csornai SE csapatát.

A Juventus nyerte a városi derbit

2018. február 18. 15:01

A címvédő Juventus Alex Sandro 33. percben szerzett góljával 1-0-ra nyert a városi rivális Torino vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.

Téli többtusa

2018. február 18. 12:43

A közelmúltban Budapesten rendezték meg a Sport XXI. Téli többtusa elnevezésű evezős versenyt, amelyre közel 500 nevezés érkezett.