Eduarda Amorim, a Győri Audi ETO KC brazil kézilabdázója is fut az olimpiai lánggal a Rio de Janeiró-i ötkarikás játékok előtt.

2016. április 20. 10:19

A Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) elnökének, Thomas Bachnak a jelenlétében csütörtökön fellobban a riói ötkarikás játékok lángja. A ceremóniára a hagyományoknak megfelelően a görögországi Olümpiában kerül sor 11 órakor.

Női kosárlabda NB I - Hátrányban a Győr

2016. április 20. 06:12

A címvédő Sopron nyerte kedden a női kosárlabda NB I döntőjének első mérkőzését a vendég Győr ellen.

EURO-2016 - 'Sólyomszem' figyeli a gólvonalat Franciaországban

2016. április 19. 17:44

Az úgynevezett sólyomszem rendszert használják majd gólvonal-technológiaként a franciaországi Európa-bajnokságon - jelentette be kedden az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA).

Győzelemmel kezdte a rájátszást a Rába ETO

2016. április 18. 20:21

A futsal NBI rájátszásának első fordulójában az alapszakaszt élen záró Rába ETO a második Haladást fogadta.

Százhúszra nőtt a kvótások száma

2016. április 18. 12:41

Jelentősen, 14 versenyzővel nőtt az elmúlt héten az olimpiai indulási joggal rendelkező magyar sportolók száma.

Férfi kézilabda Magyar Kupa - A Veszprém 25-ödször győztes

2016. április 17. 18:46

Történetében 25. alkalommal nyerte meg a Veszprém a férfi kézilabda Magyar Kupát, miután a vasárnapi döntőben - büntetőkkel - legyőzte legnagyobb hazai riválisát, a Szegedet.

Csere Gáspár pályacsúccsal nyerte a Vivicittá városvédő futást

2016. április 17. 14:09

A BEAC atlétája, a táv magyar bajnoka, aki tavaly Berlinben teljesítette az olimpiai szintet maratonfutásban, a szervezők beszámolója szerint három perc előnnyel, 1:07.32 órás idővel érkezett célba. Csere öt év szünet után nyerte meg ismét ezt a versenyt.

Barcelonai tenisztorna - Nadal a 16 között

2016. április 20. 18:27

A nyolcszoros győztes Rafael Nadal bejutott a nyolcaddöntőbe a 2,15 millió euró (669 millió forint) összdíjazású barcelonai salakpályás férfi tenisztornán.

A francia kormány a rendkívüli állapot meghosszabbítását javasolja a labdarúgó Eb miatt

2016. április 20. 09:32

A francia kormány a május 26-ig érvényben lévő rendkívüli állapot meghosszabbítását kéri a parlamenttől további két hónappal, a labdarúgó Európa-bajnokság idejére, a terrorfenyegetettség miatt - jelentette be szerdán Manuel Valls francia miniszterelnök.

Dudás Miklós: amatőr hibát követtem el

2016. április 19. 19:47

Amatőr hibát követtem el, nagyon felelőtlen dolog volt, amit tettem - jelentette ki a világbajnok kajakos Dudás Miklós, akiről kedden derült ki, hogy doppingvétségen érték.

A kajakos Dudás Miklós doppingvétséget követett el

2016. április 19. 13:03

Doppingvétséget követett el a kajakos Dudás Miklós, akinek a szervezetében tiltott hormonkészítmény nyomaira bukkantak. A sportoló versenyzői engedélyét és kerettagságát azonnali hatállyal felfüggesztették.

Előnyben a győri kosarasok

2016. április 18. 15:16

Honvéd elleni győzelemmel kezdte a 9-12. helyért zajló rájátszást az Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC férfi kosárlabda csapata.

Egy női tornász is utazhat az olimpiára

2016. április 18. 10:28

Kovács Zsófia és Makra Noémi is olimpiai kvótát érő helyen végzett a tornászok Rio de Janeiróban rendezett tesztversenyén, de a szabályok szerint csak egyikük lehet majd ott a nyári játékokon.

Rio 2016 - Egy magyar férfi tornász utazhat az olimpiára

2016. április 17. 15:50

Hidvégi Vid és Kardos Botond is olimpiai kvótát érő helyen végzett a tornászok Rio de Janeiróban zajló tesztversenyén, de a szabályok szerint csak egyikük lehet majd ott a nyári játékokon.

Rio 2016 - Várhatóan Nagy Péter képviseli a magyar súlyemelést az olimpián

2016. április 17. 13:35

Egy férfiversenyző - jó eséllyel Nagy Péter - képviselheti a magyar súlyemelést a riói ötkarikás játékokon, a szombaton zárult norvégiai olimpiai kvalifikációs súlyemelő Európa-bajnokság eredményeképpen.