2018. augusztus 11. 16:57

Doppingeljárás miatt változások történtek az augusztus 22-én kezdődő portugáliai kajak-kenu világbajnokságra készülő magyar válogatott keretében.

Nem átutazók akarnak lenni az NB III-ban

2018. augusztus 11. 14:28

Története során másodszor jutott az NB III-as bajnokságba a Ménfőcsanak labdarúgócsapata. Ezzel pedig – a Csorna és a Gyirmót II kiesése miatt – Győr-Moson-Sopron megye egyetlen harmadosztályú gárdájaként kezdhette a 2018–2019-es szezont.

Ismét magabiztosan győztek a győri lányok

2018. augusztus 10. 22:02

A 2018/2019-es kézilabdás szezon felkészülési időszakának második barátságos mérkőzését a francia Besancon csapata ellen vívta Danyi Gábor együttese. A gyors iramú, gólzáporos találkozó végül 37-28-as végeredménnyel zárult.

Elek Ákos ősszel nem játszik a válogatottban

2018. augusztus 09. 21:01

Elek Ákos magánéleti okokra hivatkozva az ősszel nem lép pályára a magyar labdarúgó-válogatottban.

A győztessel azonos időt úszott Rasovszky

2018. augusztus 09. 17:47

Rasovszky Kristóf ezüstérmet nyert csütörtökön 10 kilométeren a nyíltvízi úszók skóciai Európa-bajnokságán. A Magyar Úszó Szövetség óvást nyújt be, holtversenyt szeretnének.

Győri Audi ETO KC: Újabb fiatal tehetség a nagy csapatban

2018. augusztus 09. 12:37

Az ETO utánpótlás bázisának és a korosztályos válogatott alapemberének számító tehetséges irányító, Farkas Johanna is profi szerződést írt alá klubjával, a Győri Audi ETO KC-val.

Hatalmas siker: aranyat úszott Rasovszky Kristóf

2018. augusztus 08. 13:28

Rasovszky Kristóf aranyérmet nyert szerdán 5 kilométeren a nyíltvízi úszók skóciai Európa-bajnokságán.

Halász Bence bronzot nyert Berlinben

2018. augusztus 07. 20:57

Halász Bence bronzérmet nyert kalapácsvetésben a berlini atlétikai Európa-bajnokságon kedden.

Két magyar csúcs is megdőlt Újvidéken

2018. augusztus 11. 15:04

Péni István a légpuska, Major Veronika pedig a légpisztoly 10 méteres versenyszámában ért el új országos csúcsot az Újvidéken zajló sportlövő Grand Prix-versenyen.

Elutasították a magyarok óvását, Rasovszky ezüstérmes maradt

2018. augusztus 11. 13:16

Az európai szövetség (LEN) illetékes testülete elutasította a magyar csapat óvását, így a nyíltvízi úszók 10 kilométeres versenyében Rasovszky Kristóf ezüstérmes maradt a Glasgow-ban zajló Európa-bajnokságon.

Elhunyt Fazekas Árpád labdarúgókapus

2018. augusztus 10. 16:26

Nyolcvannyolc éves korában elhunyt Fazekas Árpád ötszörös magyar válogatott labdarúgó, a Bayern München korábbi Német Kupa-győztes kapusa.

Késely Ajna junior Európa-csúccsal csapott célba

2018. augusztus 09. 19:29

Késely Ajna ezüstérmet szerzett 400 méter gyorson a Glasgow-ban zajló úszó Európa-bajnokság csütörtöki zárónapján.

Berecz Zsombor világbajnok Finndingiben

2018. augusztus 09. 15:26

erecz Zsombor aranyérmet nyert a Finndingi hajóosztályban csütörtökön a dániai Aarhusban zajló olimpiai kvalifikációs vitorlázó-világbajnokságon.

Katinka megúszta: itt az újabb arany

2018. augusztus 08. 19:09

Hosszú Katinka aranyérmet nyert 200 méter vegyesen szerdán a glasgow-i úszó Európa-bajnokságon.

Sorok Klaudia kiesett 100 méter gáton

2018. augusztus 08. 11:00

Kerekes Gréta továbbjutott, Sorok Klaudia kiesett a 100 m gát előfutamában a berlini atlétikai Európa-bajnokságon szerdán.

Jakabos és Hosszú a döntőben

2018. augusztus 07. 19:44

Hosszú Katinka a második, Jakabos Zsuzsanna pedig a hatodik idővel bejutott a 200 méteres vegyesúszás döntőjébe, Telegdy Ádám viszont lemaradt a fináléról, a 12. helyen zárt 200 méter háton kedden a Glasgow-ban zajló Európa-bajnokságon.