Sport

Sporttörténelmi kick-box Eb-t rendeznek városunkban

2019. augusztus 04. 18:59

Kevesebb, mint egy hónap múlva kezdődik az Audi Aréna Győrben az idei utánpótlás kick-box Európa-bajnokság, amelyet augusztus 26. és 31. között rendeznek.

Hosszú arany-, Szabó és Kozma ezüstérmes

2019. augusztus 04. 13:50

Hosszú Katinka egy arany-, Szabó Szebasztián és Kozma Dominik pedig egy-egy ezüstérmet nyert vasárnap az úszó világkupa-sorozat tokiói állomásának zárónapján.

Rasovszky Kristóf arany-, Olasz Anna bronzérmes Kanadában

2019. augusztus 04. 09:28

Rasovszky Kristóf arany-, Olasz Anna bronzérmet szerzett a nyíltvízi úszók világkupa sorozatának kanadai versenyén.

Gyirmóti döntetlen az idénynyitón

2019. augusztus 03. 17:05

A Gyirmót otthon 1-1-es döntetlent ért el az előző szezonban még élvonalbeli Haladással a labdarúgó NB II idénynyitó mérkőzésén pénteken.

Aranyat és ezüstöt nyert Hosszú Katinka

2019. augusztus 03. 15:00

Hosszú Katinka egy aranyat és egy ezüstöt, Szabó Szebasztián pedig egy bronzérmet szerzett szombaton az úszók világkupa-sorozatának tokiói állomásán, ahol a második versenynapon a magyar vegyes gyorsváltó második lett.

Vettel ragaszkodik a herendi porcelánkupához

2019. augusztus 03. 10:31

Sebastian Vettel, a Ferrari versenyzője ragaszkodik a Herendi porcelánhoz, és szerinte ez fontos része a Magyar Nagydíjnak – a német nagyon örül, hogy egy kis tévút után már ismét tradicionális kupát kapnak a dobogósok - számolt be róla a F1 Világ.

Hamilton volt a leggyorsabb az első szabadedzésen

2019. augusztus 02. 13:19

A brit Lewis Hamilton, a Mercedes ötszörös világbajnoka volt a leggyorsabb a Forma-1-es Magyar Nagydíj pénteki, első szabadedzésén.

A Giro versenyigazgatója Győrben

2019. augusztus 01. 15:22

A Szent István út Városháza előtti szakasza lesz a 2020-as Giro d’Italia kerékpáros körverseny második napjának befutója. A versenyigazgató szakmai egyeztetésre és helyszínbejárásra látogatott Győrbe.

Hamilton hetedszer nyert a Hungaroringen

2019. augusztus 04. 17:10

A címvédő és ötszörös világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnap rendezett 34. Forma-1-es Magyar Nagydíjat a Hungaroringen, ezzel növelte az előnyét az összetett pontversenyben.

Elhunyt Ambrus Miklós olimpiai bajnok vízilabdázó

2019. augusztus 04. 13:19

Hosszan tartó betegséget követően, 86 éves korában elhunyt Ambrus Miklós olimpiai bajnok vízilabdázó.

Babos győzelemmel kezdett a selejtezőben

2019. augusztus 03. 20:00

Babos Tímea győzelemmel mutatkozott be a 2,83 millió dollár (833 millió forint) összdíjazású torontói kemény pályás női tenisztorna selejtezőjében.

Verstappen pályafutása első pole pozícióját szerezte

2019. augusztus 03. 16:35

Max Verstappen, a Red Bull holland pilótája nyerte a 34. Forma-1-es Magyar Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamot ő kezdheti az élről.

Felfüggeszti karrierjét a női kézilabda NB I gólkirálya

2019. augusztus 03. 11:07

Gyermekvállalás miatt felfüggeszti pályafutását Katarina Krpez Slezak, az Érd női kézilabdacsapatának szerb jobbszélsője, a magyar élvonal háromszoros gólkirálya.

Gólzáporos győzelem az MTK ellen

2019. augusztus 02. 21:23

A „hosszú” nyári pihenőt követően lelkes zöld-fehér szurkolók már alig várták, hogy ismét a pályán láthassák kedvenceiket, melyre a szezon első felkészülési mérkőzésén, az MTK együttese ellen került sor.

Kapás Boglárka: sokat tudok még fejlődni

2019. augusztus 01. 20:57

Elhagyva a gyorsúszást, kizárólag a pillangóra koncentrálva készülhet fel a jövő évi olimpiára Kapás Boglárka, aki 200 méter pillangón világbajnok lett a múlt héten a dél-koreai Kvangdzsuban.

A feljutásra pályáznak

2019. augusztus 01. 11:48

Pénteken kezdetét veszi a labdarúgó NBII 2019-2020-as idénye, amelyben a Gyirmót FC Győr és az ETO FC célja is az, hogy feljusson az élvonalba. A két együttes játékoskerete alaposan megváltozott, sőt, új vezetőedző ül majd mindegyik kispadon. Az ETO-nál Boér Gábor, a Gyirmótnál Csertői Aurél irányítja a csapatot.