Sport

Késely Ajna egyéni csúccsal nyert bronzérmet

2018. augusztus 07. 18:31

Késely Ajna bronzérmet nyert kedden 1500 méter gyorson a glasgow-i úszó Európa-bajnokságon.

Úszó EB - Kapás aranyérmes, Hosszú és Burián döntős

2018. augusztus 06. 20:15

Kapás Boglárka aranyérmet nyert 200 méter pillangón, míg Hosszú Katinka és Burián Katalin 100 méter háton döntőbe jutott a Glasgow-ban zajló úszó Európa-bajnokság hétfői versenynapján.

Magabiztosan győzött a Gyirmót

2018. augusztus 06. 15:50

Első hazai mérkőzésen magabiztos, öt gólos győzelmet aratott a Gyirmót, így jelenleg a tabella harmadik fokán áll az NBII-ben.

Magyar arany és ezüst pillangón

2018. augusztus 05. 21:07

Milák Kristóf arany-, Kenderesi Tamás pedig ezüstérmet szerzett 200 méter pillangón vasárnap az úszók Glasgow-ban zajló Európa-bajnokságán.

Késely Ajna ezüstérmes 800 méter gyorson

2018. augusztus 04. 18:35

Megszületett az első magyar érem a Glasgow-ban zajló multisport Európa-bajnokság úszóversenyein: Késely Ajna szombaton 800 méter gyorson második helyen végzett.

A dobogón debütált a győri pilóta

2018. augusztus 04. 11:11

A rally-cross bajnokság idei negyedik fordulóját Nyirádon rendezték, ahonnan a győri Gergely Racing Team mindkét pilótája dobogós helyezéssel tért haza.

Negyven itt, negyven ott

2018. augusztus 03. 21:02

Magabiztos győzelmet aratott városunk női és férfi kézilabda csapata is a pénteki felkészülési mérkőzéseken.

Yvette Broch felfüggesztette pályafutását

2018. augusztus 03. 17:21

Komoly lépésre szánta el magát a Győri Audi ETO KC holland beállója, Yvette Broch. A kétszeres Bajnokok Ligája győztes, világ és Európa-bajnoki ezüstérmes sportoló az elmúlt szezon sorozatos kemény megterhelése miatt arra a döntésre jutott, hogy nem kezdi el Győrben a felkészülést a következő szezonra. A Győri Audi ETO KC vezetése mindenben támogatja a játékost, és bízik abban, hogy még visszatér a pályára – áll a csapat közleményében.

Nagy Viktor és Vámos nélküli keret

2018. augusztus 07. 17:33

Märcz Tamás, a magyar férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya 14 fős, elsősorban fiatalokból álló keretet hirdetett a szeptemberi világkupára, amelyen többek között nem szerepel Nagy Viktor és Vámos Márton.

Atlétikai EB - Halász Bence döntős

2018. augusztus 06. 16:59

Halász Bence bejutott a kalapácsvetés keddi döntőjébe a berlini atlétikai Európa-bajnokságon.

Győrből az atlétikai EB-re: Sorok Klaudia élvezni akarja a verseny minden pillanatát

2018. augusztus 06. 10:53

Rekordlétszámú, 33 fős magyar válogatott indul a hétfőn kezdődő berlini atlétikai Európa-bajnokság. Az Eb-nek egy győri résztvevője lesz, a Bercsényi DSE Atlétika versenyzője, Farkas Roland tanítványa, Sorok Klaudia.

Torna Eb - Dévai Boglárka aranyérmes

2018. augusztus 05. 16:28

Dévai Boglárka aranyérmet nyert ugrásban a glasgow-i tornász Európa-bajnokságon vasárnap.

Bíznak Niki Lauda felépülésében orvosai

2018. augusztus 04. 14:29

Az orvosok bizakodóak a héten tüdőátültetésen átesett háromszoros Forma-1-es világbajnok Niki Lauda felépülésével kapcsolatban.

Visszakerülnének a legjobbak közé a győri vízilabdások

2018. augusztus 04. 08:55

Az elmúlt több mint egy évtizedben kétszer is volt élvonalbeli női vízilabdacsapata Győrnek, nagyrészt saját nevelésű játékosokkal.

Jakabos 5. helyen ért célba

2018. augusztus 03. 18:38

A Glasgow-ban zajló 34. úszó Európa-bajnokság első napján a 4. legjobb idővel jutott a döntőbe Jakabos Zsuzsanna.

Elhunyt Bartus Miklós magyar bajnok síző

2018. augusztus 03. 13:58

Hetvenkilenc éves korában elhunyt Bartus Miklós tizenkilencszeres magyar bajnok síző.