Sport

Nem sokon múlt a magyar-kínai összecsapás

2019. június 08. 16:51

z ötödik helyért játszhat a házigazda magyar női vízilabda-válogatott a Duna Arénában zajló világliga nyolccsapatos szuperdöntőjében, mivel szombaton az alsóház rájátszásának első mérkőzésén 15-14-re legyőzte a kínai csapatot.

Az aranyérem a cél a Szuperligában

2019. június 08. 14:03

A két évvel ezelőtti aranyérem, és a tavalyi második hely után újra a kupagyőzelmet célozta meg a GYAC férfi tenisz csapata a Szuperligában.

Ovi foci gálát tartottak Gyirmóton

2019. június 07. 13:51

Idén is nagy sikerrel rendezték meg néhány napja a Gyirmóti Ovi Foci Gálát, immár harmadik alkalommal.

Djokovic és Thiem is simán az elődöntőben

2019. június 06. 19:30

A világelső Novak Djokovic és a tavaly döntős Dominic Thiem is szettveszteség nélkül jutott be az elődöntőbe a francia nyílt teniszbajnokság férfi versenyében.

Böde Dániel Paksra igazol

2019. június 06. 12:00

Böde Dániel elhagyja a bajnok Ferencváros labdarúgócsapatát és Pakson folytatja pályafutását.

Rengetegen voltak a Büchl Félmaratonon

2019. június 05. 17:21

A nagy meleg ellenére közel 400 résztvevő, kísérőikkel együtt 600-an döntöttek úgy, hogy leküzdenek valamilyen távot a hétvégi XVIII. Büchl Félmaratonon. A szervezők kiemelték egy nyolc éves fiatal fiú is teljesítette a 21 kilométeres távot.

Babos elődöntős női párosban

2019. június 04. 15:49

Babos Tímea oldalán Kristina Mladenoviccsal bejutott az elődöntőbe a francia nyílt teniszbajnokság női páros versenyében.

Farkas Balázs és Chukwu Hannah a fallabda bajnok

2019. június 03. 08:59

Farkas Balázs és Chukwu Hannah nyerte a hétvégén Győrben rendezett fallabda országos bajnokságot.

Minden eddiginél több résztvevő a PannonHajszán

2019. június 08. 15:15

Minden eddiginél többen vettek részt az idei PannonHajszán, Magyarország egyetlen hagyományőrző akadályversenyén, amelyet 6. alkalommal rendeztek meg szombaton Cseszneken - közölték a szervezők az MTI-vel.

Ismert emberekkel indul a hajsza Cseszneken

2019. június 07. 19:40

Hatodik alkalommal indul a PannonHajsza. Az akadályfutó versenyt június 8-án rendezik meg a cseszneki Kisbükk Majorban, ahol ismert emberekkel is találkozhatnak a nevezők.

Rangos továbbképzésen járt Szabó Tamás

2019. június 07. 11:25

Rangos szakmai képzést végzett el a Győri Audi ETO KC kommunikációs és nemzetközi igazgatója, Szabó Tamás. Az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) és a kölni Német Sport Egyetem (DSHS) közös képzésén avattak EHF licensszel bíró kézilabda managereket. Az egyéves képzést sikeresen elvégző jelentkezők a kölni VELUX EHF FINAL4 kapcsán megrendezésre kerülő EHF Talks rendezvényen vehették át diplomájukat.

„Egy olimpiai éremben elképzelhetetlenül sok munka van”

2019. június 06. 18:15

A román torna mindig is a világ élvonalába tartozott, elég, ha az elmúlt évtizedekből Nadia Comaneci, Szabó Katalin vagy az edző Károlyi Béla nevét említjük, de folytathatnánk a sort Marian Dragulescuval és a magyar gyökerekkel is rendelkező Marius Urzicával is.

Kijutott a női válogatott a kézi VB-re!

2019. június 05. 19:54

A magyar női kézilabda-válogatott kettős győzelemmel kijutott a Japánban sorra kerülő olimpiai kvalifikációs világbajnokságra, miután szerdán 28-19-re legyőzte Ausztriát a selejtező zalaegerszegi visszavágóján.

Terei Dániel bronzérmet nyert

2019. június 05. 11:29

A Győrben rendezett Serdülő Európa Kupa két versenynapján hét ország judósai küzdöttek a helyezésekért.

Súlyos sérülést szenvedett az ETO fiatal játékosa

2019. június 04. 12:36

A női ifjúsági elsőosztályú bajnokság rácalmási négyes döntőjén szenvedett súlyos térdsérülést a Győri Audi ETO KC jobbátlövője Afentaler Sára. A sérülést követő vizsgálatok keresztszalag szakadást állapítottak meg, melynek helyreállítását már el is végezték a Petz Aladár Megyei Oktató Kórházban.

Miskolcon nyert a Győr Sharks

2019. június 02. 16:28

A Győr Sharks szoros mérkőzésen 44-41-re nyert a Miskolc Steelers vendégeként vasárnap a magyar amerikaifutball-liga (HFL) alapszakaszának zárófordulójában.