Sport

Győzelemmel kezdett a Rába ETO

2011. augusztus 04. 09:40

A Rába ETO futsalcsapata első felkészülési mérkőzésén egy góllal legyőzte a Haladást.

Új bajnokságban a győri női kézilabdacsapat

2011. augusztus 02. 17:38

A magyar NB I és kupa, valamint a Bajnokok Ligája mellett egy új bajnokságban is szerepelni fog a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata.

A csapat arany-, Tóth Adrienn ezüstérmes az Öttusa Európa Bajnokságon

2011. július 31. 20:36

Tóth Adrienn ezüstérmet nyert, Kovács Sarolta pedig a hetedik helyen végzett az angliai öttusa Európa-bajnokságon, ezzel mindketten olimpiai kvótát szereztek. A Tóth, Kovács, Gyenesei Leila összeállítású válogatott pedig aranyéremmel zárta a vasárnapi napot, megelőzve a német és a francia csapatot.

26. Magyar Nagydíj

2011. július 31. 16:18

Jenson Button, a McLaren brit pilótája nyerte vasárnap a XXVI. Forma-1-es Magyar Nagydíjat a Hungaroringen.

Magyar Nagydíj - Vettel indul az élről

2011. július 30. 15:09

A vb-címvédő Sebastian Vettel, a Red Bull német pilótája indulhat az élről vasárnap a 26. Forma-1-es Magyar Nagydíjon.

Háromból három

2011. július 29. 20:50

A Győri ETO FC 1-0-ra győzött a Haladás ellen, így továbbra is őrzi hibátlan mérlegét.

Óriási érdeklődés az MKB Veszprém bérletei iránt

2011. július 29. 17:06

Óriási az érdeklődés az MKB Veszprém férfi kézilabdacsapatának bérletei iránt, mivel a Bajnokok Ligájában öt komoly riválisa is lesz a magyar elitegyüttesnek.

Gyurta Dániel aranyérmes 200 m mellen

2011. július 29. 13:47

Gyurta Dániel megvédte címét pénteken 200 m mellúszásban a sanghaji vizes világbajnokságon.

Hónap végén rajtol a Ligakupa

2011. augusztus 03. 10:25

Az MLSZ versenybizottsága elkészítette a 2011-2012-es Ligakupa csoportbeosztását.

Aranyérmes a női váltó

2011. augusztus 01. 20:24

Aranyérmet szerzett - és ezzel megvédte címét - a Tóth Adrienn, Kovács Sarolta, Gyenesei Leila összeállítású csapat az angliai öttusa Európa-bajnokság hétfői váltóversenyében.

TOTÓ-eredmények (Frissítve)

2011. július 31. 18:54

A TOTÓ 30. heti, 2. fordulós szelvényén szereplő mérkőzések eredményei:

Három magyar arany 1000 m-en az ifjúsági kajak-kenu vb-n

2011. július 30. 16:22

Hat érmet, köztük három aranyat szereztek a magyar versenyzők a németországi Brandenburg an der Havelben zajló ifjúsági kajak-kenu világbajnokság szombati, 1000 m-es döntői során.

Örökifjú öregfiúk

2011. július 30. 13:02

Mezt adott a Bayern München Tarsoly Csabának, az ETO FC elnökének és Thomas Faustamnn ügyvezető igazgatónak, az Audi első emberének.

Győri henger a Bayern ellen

2011. július 29. 18:59

Az ETO-legendák 5-1-re legyőzték a Bayern München sztárjait.

2011. július 29. 16:42

A Bayern München Allstars négy kiválósága vett részt a mérkőzést megelőző sajtótájékoztatón.