Sport

Férfi kézilabda Eb - Tizenöt játékost nevezett be Mocsai

2012. január 16. 06:58

Tizenöt játékossal kezdi meg szereplését a szerbiai férfi kézilabda Európa-bajnokságon a magyar válogatott.

Ujjgyakorlat letudva: tíz góllal nyert az Audi ETO

2012. január 15. 19:31

A címvédő és listavezető Győr tízgólos győzelmet aratott a vendég Siófok felett a női kézilabda NB I vasárnapi második mérkőzésén.

Dakar 2012 - Szalayék 20. helyen az összetettben

2012. január 14. 10:37

A Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős sok nehézség leküzdése után a 32. időt elérve ért célba a Dakar-rali pénteki, 12. szakaszán, Peruban, s összetettben 20. helyről várhatja a szombati folytatást.

A jég hátán is megélnek

2012. január 13. 14:55

A magyar jégkorong-válogatott hatalmas fejlődésen ment át a közelmúltban, a nemzeti csapat az A-csoportos világbajnokságot is megjárta. A sportág ismét komoly népszerűségnek örvend, egyre több fiatal húz korcsolyát és próbálkozik meg a jéghokival. Városunkban a Győri ETO Hockey Clubban sportolhatnak a jégkorong fiatal szerelmesei.

A Rába ETO-t erősíti Café, a brazil arany is

2012. január 13. 13:11

Carlos Eduardo Martins, becenevén Café személyében igazi top játékost igazolt keretébe pénteken a Rába ETO- adta hírül a klub. A csatár a mai edzésen mutatkozik be először edzője és csapattársai előtt.

Sztárigazolás Gyirmóton

2012. január 13. 10:24

A Gyirmót FC vezetői sikeresen lezárták azt a tárgyalás sorozatot, melynek végeredményeként leigazolták Ferenczi Istvánt. A játékossal egy gólerős, NB I-es szintű csatárt sikerült Gyirmótra igazolni, akivel nagyban megerősödött a csapat. A klub célja az NB II-es bajnoki cím.

Férfi kézilabda Eb - Sima győzelem a felkészülés zárásaként

2012. január 13. 06:40

A vasárnap kezdődő szerbiai Európa-bajnokság előtti utolsó felkészülési mérkőzésén a magyar férfi kézilabda-válogatott magabiztos, 34-24-es győzelmet aratott csütörtökön a világ élmezőnyéhez nem sorolható Bahrein ellen Szegeden. Mocsai Lajos szövetségi kapitány egyelőre nem közölte, hogy ki marad ki a 19 fős keretből, azaz mely 18 játékos utazik majd a kontinensviadalra.

Dzsudzsák négy évre aláírt a Dinamo Moszkvához

2012. január 12. 17:38

Dzsudzsák Balázs csütörtökön négy évre szóló szerződést kötött az orosz élvonalban szereplő Dinamo Moszkvával.

Női kosárlabda NB I - Nyert a Vasas és a Győr

2012. január 15. 19:43

A női kosárlabda NB I vasárnapi mérkőzésein a Vasas idegenben, az euroligás Győr pedig hazai pályán nyert.

Női kosárlabda NB I - Megerőltetés nélkül győzött a Sopron

2012. január 14. 21:12

Fölényesen, 43 ponttal verte az éllovas Sopron az ELTE-BEAC csapatát a női kosárlabda NB I szombati játéknapján.

Kassai a legjobb játékvezető

2012. január 13. 15:25

A Bajnokok Ligája döntőjében bíráskodott Kassai Viktor volt 2011 legjobb játékvezetője a labdarúgás történetével és statisztikájával foglalkozó szervezet, az IFFHS szerint.

Fair Play-díj pályázatot hirdetett a MOB

2012. január 13. 14:17

Január 19-ig lehet javaslatokat tenni a Magyar Olimpiai Bizottságnál (MOB) arra, hogy kik kapják meg a tavalyi évre vonatkozó Fair Play díjakat.

Női Euroliga - Ötödik a Sopron

2012. január 13. 10:56

A szerdán a veretlen Fenerbahcéval szemben alulmaradt Sopron az ötödik helyen áll a női kosárlabda Euroliga B csoportjában.

Dakar 2012 - Szalayék a 17. időt autózták

2012. január 13. 09:30

A Szalay Balázs, Bunkoczy László kettős a 17. időt érte el csütörtökön a Dakar-rali 11. szakaszán, és összetettben a 22. helyen állnak.

London 2012 - Hídvégi ötödik a tesztverseny lólengés-döntőjében

2012. január 12. 21:35

Hídvégi Vid az ötödik helyen zárta a lólengés csütörtöki döntőjét a tornászok londoni, olimpiai kvalifikációs tesztversenyén.

London 2012 - Kilenc helyett csak nyolc hajó a döntőkben kajak-kenuban

2012. január 12. 16:19

A hagyományos kilenc helyett csak nyolc hajó jut majd a döntőkbe a nyári, londoni olimpia kajak-kenu versenyén.