2018. április 06. 11:41

Görbicz Anita és Iváncsik Tamás neve igazán jól cseng a kézilabda világában, nekünk győrieknek pedig nagy öröm, hogy mindkettejük városunkban él és űzi ezt a látványos sportot.

Töltényhüvelyeket küldtek az olasz játékvezetői szövetségnek

2018. április 05. 17:16

Ismeretlenek töltényhüvelyekkel teli csomagokat küldtek az Olasz Játékvezetői Szövetség (AIA) központjába.

Új szabályokat tesztel a FIFA

2018. április 04. 12:53

Új szabályok bevezetését tervezi a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) - erről Zvonimir Boban, a szervezet főtitkárhelyettese nyilatkozott.

Vb 2018: eddig közel 1,7 millió eladott jegy

2018. április 03. 16:56

Már csaknem 1,7 millió belépőjegyet adtak el a 72 nap múlva kezdődő oroszországi labdarúgó-világbajnokságra.

Közel ötvenéves rekordot tart a győri „gerelykirály”

2018. április 02. 17:03

Kicsit több mint 72 évvel ezelőtt világra jött egy győri fiatalember, akiről akkor senki sem gondolta volna, hogy egyszer örökre beírja majd magát a kisalföldi megyeszékhely képzeletbeli, sportos történelemkönyvébe...

Torinóban 'folytatódik' a tavalyi döntő

2018. április 02. 12:08

A labdarúgó Bajnokok Ligájában már a keddi negyeddöntőben találkozik egymással Torinóban az elmúlt szezon két döntőse, a címvédő Real Madrid és a Juventus.

Nehéz meccsen kupagyőztes a Győri Audi ETO KC! - szép volt lányok, szép volt Győr!

2018. április 01. 16:18

Az Érd HC csapata volt a bajnok Győri Audi ETO KC ellenfele a női kézilabda Magyar Kupa fináléjában. Nagyon nehéz meccsen szerezte meg a Győr a győzelmet, amellyel történelmet is írtak: 13. Magyar Kupa elsőségét szerezte meg a csapat!

Agassi nem edzi tovább Djokovicot

2018. március 31. 16:27

A továbbiakban nem Andre Agassi edzi a volt világelső teniszező Novak Djokovicot.

Változás az ETO FC vezetőségében?

2018. április 05. 17:24

Sajtóhírek arról számoltak be ma, hogy lemondott az ETO FC Győr ügyvezetői posztjáról Mányi Péter. A klub a jövő héten ad hivatalos tájékoztatást.

Két meccs – 26 GÓL

2018. április 04. 18:56

Gólzáporos győzelmek születtek szerdán a DVTK elleni találkozókon, míg az U19-esek 16:0, addig az U16-osok 10:0 arányban múlták felül a miskolciakat – számol be az eto.hu.

Berki Krisztián megnyerte a kétéves világkupa-sorozatot

2018. április 03. 17:30

Berki Krisztián olimpiai, világ- és Európa-bajnok tornász megnyerte a 2016/18-as egyéni világkupa-sorozatot lólengésben.

Nyertek a fiúk a Budafok ellen!

2018. április 02. 18:42

A WKW ETO FC Győr főként első félidei remek játékának köszönhetően otthon tartotta a három pontot a 28. fordulóban. A győriek góljait Szánthó Regő és Magasföldi József szerezték.

Hosszú gyógyulás vár a harmadikról leesett spanyol futballistára

2018. április 02. 15:11

Hosszú gyógyulási folyamat vár Pelayo Novóra, a spanyol másodosztályú Albacete futballistájára, aki szombaton leesett a harmadik emeletről.

Súlyemelő Eb - Magyar bajnok a nők között

2018. április 01. 16:47

Magát Krisztina aranyérmet nyert szakításban a nők vasárnapi plusz 90 kilogrammos versenyében a bukaresti súlyemelő Európa-bajnokságon.

Az Érd lesz a Győr ellenfele a döntőben

2018. március 31. 18:07

Az Érd HC csapata lesz a bajnok Győri Audi ETO KC ellenfele a női kézilabda Magyar Kupa fináléjában, miután 23-23-as döntetlen után hétméteresekkel legyőzte a Siófok KC együttesét a második elődöntőben, szombat délután a Papp László Budapest Sportarénában.

Ott van az ETO a döntőben! – Szép volt lányok, szép volt Győr!

2018. március 31. 12:36

A Papp László Budapest Sportarénában kézilabda ünnep van ezen a hétvégén. A Magyar Kupa elődöntőjében összecsapott a Győri Audi ETO KC és az FTC-Rail Cargo Hungaria. Hatalmas mérkőzés volt, rengeteg izgalommal, remek hangulatban. Bűntetőkkel győzőtt az ETO, jöhet a döntő!