A hétvégén megnősült Szilágyi Áron

2017. augusztus 13. 16:34

Szilágyi Áron feleségül vette szerelmét. A kétszeres olimpiai bajnok kardvívó és menyasszonya, Szántó Betti családi és baráti körben mondta ki a boldogító igent, az erdélyi gyökereket és a családi hagyományokat tiszteletben tartva.

Doviziozo nyert a Red Bull Ringen

2017. augusztus 13. 14:52

A végsőkig kiélezett csata folyt a Ducatis Andrea Doviziozo és a Honda-s Marc Marquez között, utolsó kanyarban dőlt el a győzelem. Dani Pedrosa ért oda a dobogó harmadik fokára.

Izlandtól is kikapott a magyar válogatott

2017. augusztus 12. 17:46

A szeptemberi Európa-bajnokságra készülő magyar férfi kosárlabda-válogatott négy ponttal kikapott Izland csapatától a kazanyi torna szombati játéknapján.

Kontrolledzésen a magyar ritmikus gimnasztika-válogatott

2017. augusztus 11. 20:03

A magyar ritmikus gimnasztika-válogatott tagjai az augusztus végén kezdődő olaszországi világbajnokság jegyében nyilvános kontrolledzésen vettek részt pénteken a Nemzeti Sportcsarnokban.

Vb-2026 - Marokkó pályázik a rendezésre

2017. augusztus 11. 14:16

Marokkó szeretné megrendezni a 2026-os labdarúgó-világbajnokságot.

Szombaton az újonc Vasast fogadja a Győri Audi ETO KC

2017. augusztus 10. 15:49

A nagy sikerű nyilvános edzést követően a Győri Audi ETO KC felkészülési programjának újabb állomásához érkezett. A zöld-fehérek hazai közönség előtt augusztus 12-én (szombaton) 18 órától az NB I „újonc” csapata, a Vasas SC ellen lépnek pályára.

A Liverpool visszautasította a Barcelona 100 millió eurós ajánlatát

2017. augusztus 10. 10:12

A Liverpool labdarúgócsapata visszautasította a Barcelona újabb, százmillió eurós (30,5 milliárd forintos) ajánlatát Philippe Coutinhóért - brit és spanyol sajtóhírek szerint.

Három éve történt, most vezekel Modric

2017. augusztus 09. 16:00

Luka Modric, a bajnok Real Madrid labdarúgója három évvel ezelőtt kapott eltiltása miatt nem játszhat a kupagyőztes Barcelona ellen a spanyol Szuperkupa-párharc első, idegenbeli felvonásán vasárnap.

Európai Szuperkupa - Negyedszer a Real Madridé a trófea

2017. augusztus 08. 22:55

A Bajnokok Ligája-győztes Real Madrid nyerte a labdarúgó Európai Szuperkupát, miután kedden 2-1-re legyőzte az Európa Ligában címvédő Manchester Unitedet Szkopjéban.

Több győri is indulhat az ORV-n

2017. augusztus 08. 21:50

A Győri Graboplast VSE sportolói közül többen lehetőséget kaptak, hogy szerepelhessenek az idei Olimpai Reménységek Versenyén. A Rába-partjáról heten is sikeresen kvalifikálták magukat a csehországi viadalra.

Althaus: Most már tudom, milyen Görbicz Anitával egy csapatban játszani

2017. augusztus 08. 20:14

Több száz szurkoló várta az ETO kézilabdázóit az idény előtti első győri edzésen kedden az Audi Arénában.

Mancini a negyedik argentin futballistát igazolta a Zenitbe

2017. augusztus 08. 17:16

Matias Kranevitter személyében a nyári átigazolási szezonban már a negyedik argentin futballistát szerződtette az orosz Zenit.

Atlétikai vb - Több sportoló megbetegedett vélhetően ételmérgezésben

2017. augusztus 08. 11:31

Gyomor-bélhurutban több sportoló is megbetegedett a Londonban zajló atlétikai világbajnokságot kiszolgáló egyik szállodában, köztük éremesélyesek. A hírt a szervezők is megerősítették kedden. A magyar csapat nem az érintett szállodában lakik.

Magyar gátfutóért izgulhatunk a vb-döntőben

2017. augusztus 07. 19:36

Hétfőn este 22 óra 30 perctől végre újra magyar gátfutónak, Baji Balázsnak szurkolhatunk a vb-döntőben, 110 méteres gátfutásban – erre harmincnégy éve nem volt példa.

Hét magyar érem nyíltvízi úszásban a junior Eb-n

2017. augusztus 07. 13:37

Hét érmet, közte két aranyat nyertek a magyarok a nyíltvízi úszók hétvégi junior Európa-bajnokságán, Marseille-ben.

Később kezdenek Görbiczék a DVSC ellen

2017. augusztus 13. 15:19

A tévé közvetítés miatt szükséges a változtatás.

Novemberben indul a vízilabda-válogatottak Európa Kupája

2017. augusztus 12. 20:00

Novemberben kezdődik a vízilabda-válogatottak Európa Kupája, a kontinentális sportági szövetség (LEN) új sorozat

Mandulaműtét vár a Győri Audi ETO holland irányítójára

2017. augusztus 12. 15:58

Mandulaműtét miatt néhány hétig nem kézilabdázhat Cornelia Nycke Groot, a Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC női csapatának holland irányítója.

Kikapott a magyar férfi kosárlabda-válogatott

2017. augusztus 11. 18:17

A szeptemberi Európa-bajnokságra készülő magyar férfi kosárlabda-válogatott tizenöt ponttal kikapott a házigazda Oroszországtól a kazanyi felkészülési torna pénteki nyitómérkőzésén.

Neymar vasárnap már játszhat a PSG-ben

2017. augusztus 11. 13:43

Az FC Barcelona megkapta a Neymar szerződésének záradékában meghatározott 222 millió eurót, így hozzájárult a klubváltás véglegesítéséhez szükséges nemzetközi igazolás kiadásához.

Magyarország egy helyet javítva 56., ismét élen a brazilok

2017. augusztus 10. 11:01

FIFA-világranglista - Hazánk egyet előrelépve az 56. helyen áll a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) világranglistáján, melynek élére ismét Brazília került.

Atlétikai vb - Márton Anita ezüstérmes

2017. augusztus 10. 07:00

A súlylökő Márton Anita ezüstérmet nyert szerdán a londoni atlétikai világbajnokságon.

Kalmár Zsolt a DAC-ban focizik tovább

2017. augusztus 09. 14:23

A Bröndby szerda délben elköszönt Kalmár Zsolttól, egyben megerősítette a korábbi információt, mely szerint a magyar labdarúgó Szlovákiában, a dunaszerdahelyi DAC-ban folytatja a pályafutását - írja a nemezetisport.hu.

Szerdán startol az ifi vb

2017. augusztus 08. 21:53

Augusztus 9. és 13. között Santiago de Chilében kerül sor az ifjúsági világbajnokságra. A korcsoport legrangosabb viadalára hatvannyolc ország 441 judósa nevezett, a magyar színeket pedig tizenhatan képviselik.

Nyolcadik helyen zárták a finálét a győriek

2017. augusztus 08. 21:49

Az elmúlt hétvégén Balatonbogláron rendezték meg a magyar strandkézilabda-bajnokság országos döntőjét. Férfi és a női mezőnyben egyaránt12-12 együttes versengett a magyar bajnoki címért, köztük az Cannabis Energy Drink - Győr lányai is.

Aranyérmes lett a magyar női váltó Székesfehérváron

2017. augusztus 08. 17:52

Aranyérmet nyert a Zs. Tóth Anna - Varga Eszter alkotta magyar női váltó a székesfehérvári junior öttusa-világbajnokság első napján, kedden.

Több ezer kézilabdás mérkőzik Veszprémben

2017. augusztus 08. 13:02

Az idén is nagyszabású, 21 ország 141 csapatával, több ezer résztvevővel zajló Cell-Cup kézilabda fesztivál hétfőn megnyitotta kapuit.

Történelmet írt Baji Balázs

2017. augusztus 07. 22:50

Baji Balázs a 110 méteres gátfutás döntőjében harmadik helyen ért célba a londoni atlétikai világbajnokságon.

Nem érte váratlanul Neymar távozása a Barcelona elnökét

2017. augusztus 07. 18:14

Josep Maria Bartomeu, az FC Barcelona klubelnöke már tavaly gyanította, így felkészült arra a lehetőségre, hogy Neymar a szerződése lejárta előtt elhagyja a labdarúgócsapatot.

Otthon kapott ki az ETO FC

2017. augusztus 07. 07:40

Egy gólos Kisvárda vezetés az első félidőben, amire Magasföldi egyenlítésével még volt győri válasz a 2. félidő elején. Nagy küzdelem és kiegyenlített párharcok után a hajrá sajnos ismét a Kisvárdáé volt, mivel többet hibázott a győri védelem. A mérkőzés végjátékában végül Horváth és Délczeg góljaival a Kisvárda eldöntötte a mérkőzést.