Sport

Baku még évekig rendez Forma-1-es futamot

2019. február 05. 11:47

Három évvel meghosszabbították a Forma-1-es Azerbajdzsáni Nagydíj érvényben lévő szerződését, így Baku 2023-ig biztosan otthont adhat a futamnak.

Rosco Allen nem játszik az utolsó két meccsen

2019. február 04. 20:55

Rosco Allen nem játszik a magyar férfi kosárlabda-válogatottban a világbajnoki selejtezősorozat utolsó két csoportmérkőzésén.

Folytatódik a félbeszakadt ZTE-Győr meccs

2019. február 04. 17:40

A Zalaegerszeg-ETO FC Győr találkozója vasárnap a pályára zúduló nagy mennyiségű csapadék miatt félbeszakadt.

Kiütötte a Szekszárdot a Sopron

2019. február 04. 08:16

A bajnoki címvédő és listavezető Sopron hazai pályán kiütéses, 34 pontos győzelmet aratott az előző idényben döntős, jelenleg harmadik helyezett Szekszárd felett a női kosárlabda NB I alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

Félbeszakadt a Zalaegerszeg és a Győr mérkőzése

2019. február 03. 19:50

A pályára zúduló hatalmas mennyiségű csapadék miatt az 51. percben, 1-1-es állásnál félbeszakadt a Zalaegerszeg és a Győr mérkőzése a labdarúgó NB II vasárnapi, 22. fordulójában.

Négy góllal nyert a Gyirmót

2019. február 03. 19:23

A Gyirmót FC hazai pályán aratott győzelmet a Balmazújváros ellen.

Ő a legértékesebb játékos

2019. február 03. 15:28

Patrick Mahomest, a Kansas City Chiefs másodéves irányítóját választották az alapszakasz legértékesebb játékosának (MVP) a profi amerikaifutball-ligában (NFL).

Döntetlen a Ferencváros elleni mérkőzésen

2019. február 02. 19:37

A Ferencváros csapata 32-32-es döntetlent játszott a címvédő Győri Audi ETO-val a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének második fordulójában, szombaton Érden.

Ismét a legjobbak között

2019. február 05. 09:42

Sajtótájékoztatón jelentették be 11 kategória hármas jelölt-listáit az M4 Sport – Az Év Sportolója 2018 Gálára. A Magyar Sportújságírók Szövetségének rendezvényén zöld-fehér mezes együttesünk, a Győri Audi ETO KC is a jelöltek között szerepel csapat kategóriában.

Megműtötték Liu Shaoangot

2019. február 04. 18:13

Megműtötték hétfőn az olimpiai és Európa-bajnok Liu Shaoangot, aki a rövidpályás gyorskorcsolyázók drezdai világkupaversenyének pénteki napján kézközépcsonttörést szenvedett.

Elkezdődött a versenyidény a judósoknál

2019. február 04. 15:35

Január végén övvizsgával indult az új év a Vitál Judo Klubban. Az utánpótlás korosztály legfiatalabbjai, közel harmincan, mutatták be tudásukat és színvonalas bemutatójukért lelkes tapsot kaptak a nézőktől.

NFL - Bajnok a New England

2019. február 04. 06:25

A New England Patriots nyerte a profi amerikaifutball-liga (NFL) nagydöntőjét, az 53. Super Bowlt, miután 13-3-ra legyőzte a Los Angeles Rams együttesét.

Egy hete készül Atlanta a Super Bowlra

2019. február 03. 19:32

A rendező Atlanta városa egy hete készül a profi amerikaifutball-liga (NFL) nagydöntőjére, a Super Bowlra, melyet közép-európai idő szerint hétfőn 0.30 órai kezdettel vív egymással a Los Angeles Rams és a New England Patriots.

Krausz Gergely sorozatban hatodszor lett bajnok

2019. február 03. 17:01

Krausz Gergely egymást követő hatodik évben nyerte meg a férfiak egyéni versenyét a tollaslabdázók országos bajnokságán, Pécsen.

Sífutásban is a legobbak között a győri evezős

2019. február 03. 08:00

Hétvégén rendezték Budapesten az I. Normafa Sífutó Kupát, melyet hagyományteremtő jelleggel szervezett a Vasas SC síháza. A GYAC-nak ugyan nincs semmilyen téli sportokhoz köthető szakosztálya, egy versenyző mégis képviselte a klubot ezen a viadalon. Az evezős Papp Gergő volt ott a mezőnyben, és szép sikert ért el, annak ellenére, hogy nála csak kiegészítő sportág a sífutás.

Magabiztosan szerepelt Liu Shaolin Sándor

2019. február 02. 17:17

Liu Shaolin Sándor szerepelt a legjobban a magyarok közül a rövidpályás gyorskorcsolyázók drezdai világkupaversenyének szombati napján azzal, hogy 1000 méteren ötödik helyen végzett.