Sport

Rátgéber lesz a férfi, Svitek a női kosárkapitány

2012. január 06. 13:24

A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének (MKOSZ) elnöksége pénteken Rátgéber László, illetve a szlovák Stefan Svitek pályázatát fogadta el a férfi, illetve női szövetségi kapitányi posztra.

Dakar 2012 - Sebestyén a 99. helyen ért célba, törölték a pénteki szakaszt

2012. január 06. 09:14

Sebestyén Sándor a 99. helyen ért célba csütörtökön, a Dakar-rali ötödik, Chilecito és Fiambala közötti szakaszán, mely után a szervezők bejelentették, hogy a rossz időjárási körülmények miatt törölik a pénteki versenyt.

Dakar 2012 - Lengyel és francia részsiker, Szalay 29.

2012. január 05. 18:53

Az autósok versengésében a lengyel Krzysztof Holowczyc, míg a motorosok között az éllovas francia Cyril Despres érte el a legjobb időt csütörtökön, a Dakar-rali ötödik, argentínai szakaszán. A magyarok közül a viadal honlapja szerint Szalay Balázs a 29. helyen zárt.

Dakar 2012 - Sebestyén is a célban, Szalayék 17 helyet javítottak összetettben

2012. január 05. 09:56

Szalay Balázshoz hasonlóan az idei Dakar-rali másik magyar autós résztvevője, Sebestyén Sándor is teljesítette a San Juan és Chilecito közötti szerdai negyedik szakaszt, mely után Szalay összetettben a 45. helyre lépett előre.

Verrasztó Dávidot eltiltották, de indulhat az olimpián

2012. január 04. 18:52

A Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ) fegyelmi bizottsága kilenc hónapra eltiltotta az "úszással kapcsolatos sporttevékenységtől" Verrasztó Dávidot, de a büntetést két évre felfüggesztette, így a versenyző ott lehet az olimpián.

Elhunyt Földes Dénes

2012. január 04. 12:56

Életének 69. évében hosszan tartó, súlyos betegség után december 30-án Győrött elhunyt Földes Dénes, a Rába ETO egykori kiváló kapusa.

Casillas a legjobb kapus

2012. január 04. 09:37

A világ- és Európa-bajnok spanyol válogatott és a Real Madrid futballistája, Iker Casillas volt 2011 legjobb kapusa a labdarúgás történetével és statisztikájával foglalkozó szervezet, az IFFHS szerint.

Edzőváltás a kiskunhalasi női kézilabdacsapatnál

2012. január 03. 09:33

Edzőt váltott a női kézilabda NB I-ben sereghajtó Kiskunhalas.

Ifjúsági téli olimpia - Esküt tett a kilenc magyar induló

2012. január 06. 13:19

Letette az esküt pénteken az egy hét múlva Innsbruckban rajtoló I. ifjúsági téli olimpiára utazó kilenc magyar sportoló.

Szép remények a férfi kosárlabdacsapatnál

2012. január 06. 07:14

A GYŐR-SZOL–Széchenyi Egyetem csapata féltávnál járva a negyedik helyről várja a folytatást az NB I/B-s férfi kosárlabda-bajnokságban. Az együttes előzetes célkitűzése a középmezőnyhöz történő felzárkózás volt, ezzel a helyezéssel pedig sikerült felülmúlni a várakozásokat. Kozma Tamás vezetőedző célja, hogy a bajnokság végén hasonló helyen álljon a csapat.

A fehérvári hokiszurkolók fizetik ki a 3000 eurós bírságot

2012. január 05. 13:32

A fehérvári hokiszimpatizánsok csapatuk következő két hazai mérkőzésén gyűjtést szerveznek, hogy ne a klub költségvetését terhelje az a 3000 eurós bírság, amelyet az osztrák liga (EBEL) fegyelmi bizottsága szabott ki szurkolói atrocitás miatt.

12 góllal nyert az Audi ETO Érd ellen

2012. január 05. 09:12

Idei első Magyar Kupa mérkőzését sikerrel vette a Győri AUDI ETO KC: a lányok 12 góllal nyertek az Érd ellen szerdán (28-40).

Női kosárlabda NB I - Németh Bernadett visszatért Sopronba

2012. január 04. 15:21

Németh Bernadett visszatér a női kosárlabda NB I-ben címvédő MKB Euroleasing Sopron együtteséhez.

London 2012 - A kajak-kenun és a vízilabdán sok magyar lesz

2012. január 04. 11:01

A kajak-kenu versenyeken, illetve a vízilabdatornán lehet ott a legtöbb magyar szurkoló a londoni olimpián, amelynek utolsó hat napjára a rendelkezésre álló jegyek, illetve szálláshelyek 90 százalékát már értékesítette a Pegazus Sport Tours, a Magyar Olimpiai Bizottság hivatalos utazási irodája.

Dakar 2012 - Célba érkezett Sebestyén is

2012. január 04. 08:55

Sebestyén Sándor is célba érkezett a keddi versenynapon: a Toyotával szereplő magyar autós a 121. időt érte el a Dakar-rali harmadik szakaszán, összetettben pedig a 111. helyen áll.

Dakar 2012 - Szalayék a 64. helyen zárták a szakaszt

2012. január 03. 08:49

Szalay Balázs a 64. helyen ért célba az autósok versenyében a Dakar-rali hétfői második szakaszán, melyen még korábban a katari Nasszer al-Attijah volt a leggyorsabb.