Sport

Európai kézilabdakupák - Javíthat a Szeged és a Győr - ELŐZETES

2011. október 06. 10:30

A kézilabda Bajnokok Ligáját vereséggel nyitó Pick Szeged és Győri Audi ETO KC egyformán javíthat a hétvégén, amelynek programjában hét magyar vonatkozású mérkőzés is szerepel.

Elfogyott a tatai kézilabdacsapat pénze, visszaléphet az NB I-től

2011. október 04. 16:08

Az önkormányzat és a Tatai Honvéd Atlétikai Club (THAC) közötti, ötven millió forintos támogatásról szóló vita miatt elfogyott a kézilabdacsapat pénze, ezért visszaléphet az NB I-ből. A következő két meccset, az Orosháza és a Pécs ellen már az utolsó tartalékokból, a megmérettetés miatt játsszák le - tájékoztatta a klub ügyvezető elnöke kedden az MTI-t.

Káté negyeddöntős és olimpiai kvótás

2011. október 04. 09:44

A 64 kg-osok között szereplő Káté Gyula bejutott a negyeddöntőbe, és ezzel olimpiai kvótát szerzett a bakui ökölvívó-világbajnokság keddi versenynapján.

Borulás után győzött a Salga, Ceiner kajakpáros a maratoni válogatón

2011. október 03. 06:43

Komoly izgalmakat tartogatott vasárnap a férfi kajakpárosok küzdelme a győri maratoni világbajnoki válogatóversenyen: Salga István és Ceiner Benjámin egy ütközést követő borulás után, háromperces hátrányt ledolgozva nyerte meg a viadalt.

Randers - Audi ETO 29-23

2011. október 02. 16:35

A találkozó első félideje nem a zöld-fehéreké volt, szünetben négygólos dán előny után a második játékrészben több alkalommal is feljött két gólra csapatunk, de egyenlíteni nem sikerült. A vége 29-23 a Randersnek.

Fölényes győzelem a nyitányon

2011. október 01. 20:28

Az UNI SEAT Győr a várakozásoknak megfelelően fölényes győzelmet aratott a bajnokság első fordulójában, miután 82-52-re győzött a Cegléd otthonában. A támadójátékon ugyanakkor van még mit csiszolni.

4-1-es vereség Baján

2011. október 01. 18:13

Bajai helyzetekkel kezdődött a mérkőzés, de igazi veszélyt ezek a támadások nem jelentett a Gyirmót FC kapujára. A hazaiak a második félidőben átszervezték csapatukat, ami ellen a Gyirmót nem tudott védekezni.

Az ETO kiütötte a Kecskemétet

2011. szeptember 30. 19:55

A Győri ETO FC 4-0-ra nyert a Kecskeméti TE ellen az OTP Bank Liga 11. fordulójának nyitómérkőzésén.

Sportegészségügyi Iroda felállítását kéri a MOB

2011. október 05. 11:11

Nem teljes mértékben megoldott a londoni olimpiára és paralimpiára készülő háromszáz-négyszáz válogatott sportoló színvonalas egészségügyi ellátása, ezért a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) azonnali intézkedést kért az ügyben a kormánytól - olvasható a MOB honlapján abban a beszámolóban, amelyet a szervezet a múlt heti kormányülésre készített el a londoni olimpiai felkészülés állásáról.

Janics Natasa szerdán újra vízre száll

2011. október 04. 16:03

Alig több mint egy hónappal kislánya születése után szerdán ismét vízre száll Douchev-Janics Natasa, háromszoros olimpiai és 18-szoros világbajnok kajakos.

Budapest Maraton - Részvételi csúcs, hazai és kenyai győzelem

2011. október 03. 14:52

Rekordnak számító 16 350 atléta nevezett a 26. Spar Budapest Nemzetközi Maraton és Futófesztiválra, melynek maratoni versenyében Földingné Nagy Judit, illetve a kenyai Elisha Kiprotich győzött vasárnap.

Hatalmas bravúr: a világ sportelitjében a Rába ETO

2011. október 02. 17:23

Izgalmas, változatos mérkőzésen a magyar bajnok Rába ETO legyőzte a bosnyák aranyérmes Leotar Trebinjét és hatalmas sikert elérve a legjobb tizenhat Európai futsalcsapat közé jutott az UEFA Futsal Cup rigai csoportkörének zárónapján.

Vajda Attila a maratont is jól bírja

2011. október 02. 07:49

A kenus Nagy Péter, a kajakos Noé Milán és a Csay Renáta, Farkasdi Ramóna kajakpáros győzelmével zárult a győri, maratoni világbajnoki válogató első, szombati napja.

Sok gólt kaptunk Veszprémben

2011. október 01. 18:19

Ha sérülés miatt kell kettőt cserélni, akkor abból nehéz jól kijönni. Ez a megállapítás ezen a hétvégén az ETO-val kapcsolatos eredményekre feltétlenül igaz. Így járt a Kecskemét Győrben, és az ETO II Veszprémben.

Jótékonysági labdarúgótorna

2011. október 01. 15:56

A GYŐR-SZOL TC hagyományteremtő szándékkal rendezte meg szombaton az I. GYŐR-SZOL Kupa jótékonysági meghívásos labdarúgó tornát. A programmal a Radó Tibor Általános Iskola és Gyógypedagógiai Módszertani Intézményt, valamint a Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Intézet és Gyermekotthont segítik.

Tisztes helytállás a Barcelona ellen

2011. szeptember 30. 19:10

A Rába ETO futsalcsapata Harnisch révén két gólt lőtt Rigában a világhírű Barcelona ellen, de a papírformát nem tudta borítani: a katalánok 8-2-re nyertek.