Az úszók mai napja

2015. június 29. 20:03

Szombat után hétfőn is egy-egy aranyérmet nyert Bernek Péter és Kapás Boglárka az úszók Győrben zajló országos bajnokságán.

Győri érmek a fővárosból

2015. június 29. 14:07

Az FTC Népligeti Edzőközpont adott otthont az Albert Flórián Szabadfogású Gyermek és Diák Emlékgálának.

Michelisz második lett

2015. június 28. 16:01

Második helyen ért célba vasárnap Michelisz Norbert, a Zengő Motorsport pilótája a túraautó-világbajnokság (WTCC) franciaországi Le Castellet-ben rendezett második futamán.

Main Roundot rendezhet az ETO Futsal

2015. június 28. 13:30

Negyedszer lesz házigazda az ETO Futsal az UEFA Futsal Cup Main Round körében. A győri futsalosokat a 8. helyre rangsorolta az UEFA Európában, ami óriási eredmény!

A recept egyszerű: mindenkinél gyorsabban kell tekerni

2015. június 27. 15:30

Folytatjuk a tavaly elindított sorozatunkat, amelyben a Győri Atlétikai Club egyes szakosztályait mutatjuk be. Ebben a hónapban a legkisebb, ám annál lelkesebb szakosztálynál, a kerékpárosoknál jártunk.

Úszósztárok Győrben

2015. június 26. 16:52

Jakabos Zsuzsa, Cseh László, Gyurta Dániel, Hosszú Katinka. Többek között nekik is szurkolhatnak a nézők a úszók országos bajnokságán a győri Aqua Sportközpontban.

NB I-ben az ETO

2015. június 24. 11:21

A Győri ETO női focistái indulhatnak az első osztályban.

Kézilabda BL - a Győrt a selejtezőre húzzák az első kalapból

2015. június 23. 19:07

A magyar bajnok Ferencváros női kézilabdacsapatát a Bajnokok Ligája főtáblájára, míg az ezüstérmes Győrt a BL-selejtezőre fogják az első kalapból húzni a legrangosabb kupasorozat pénteki sorsolásán.

Megszűnt a Lombard Pápa

2015. június 23. 10:03

Hivatalossá vált, hogy a klub mögött álló gazdasági társaság adósságai miatt megszűnik a labdarúgó NB I 2014/15-ös szezonjában utolsó, ezzel kieső Lombard Pápa - írta hétfőn este a veol.hu.

Hibátlan spanyolok

2015. június 21. 10:01

A spanyol válogatott kiváló hajrájának köszönhetően legyőzte a szerb csapatot a magyar-román közös rendezésű női kosárlabda Európa-bajnokság győri középdöntős csoportjának szombati játéknapján, ezzel továbbra is százszázalékos a tornán, és a záróforduló előtt már biztosította a helyét a legjobb nyolc között.

Főtáblás a Veszprém, a Szeged és az FTC, selejtez a Győr

2015. június 20. 16:31

Az MKB-MVM Veszprém és a MOL-Pick Szeged férfi, valamint az FTC-Rail Cargo Hungaria női csapata alanyi jogon főtáblás a kézilabda Bajnokok Ligájában, ugyanakkor a 2013-ban és 2014-ben győztes Győri Audi ETO KC női együttese selejtezőre kényszerül a 2015/16-os kiírásban.

Érmekkel hangoltak az OB-re

2015. június 20. 10:00

Nemzetközi versenyeken szerzett érmekkel hangoltak a június 27-én kezdődő Országos Bajnokságra, és az augusztusi kazanyi vb-re a Győri Úszó SE versenyzői.

Hibátlanul menetelnek a címvédő spanyolok

2015. június 19. 09:34

A címvédő spanyol válogatott simán, 95-52-re legyőzte a horvát csapatot a magyar-román közös rendezésű női kosárlabda Európa-bajnokság győri középdöntős csoportjának csütörtöki játéknapján, így továbbra is százszázalékos.

Evezős érmek

2015. június 18. 15:25

Megint egy mozgalmas hét múlt el a Győri Vízügy Spartacus Evezős Klub életében.

Győzelemmel búcsúztak a magyarok

2015. június 16. 09:02

A szlovákok elleni 86-74-es győzelemmel búcsúzott a magyar válogatott a Romániával közös rendezésű női kosárlabda Európa-bajnokságtól. Az már korábban eldőlt, hogy a magyarok nem jutnak tovább a győri középdöntőbe.

Sorok Klaudia és Lendvai András is Ifjúsági Országos Bajnok

2015. június 29. 15:00

A közelmúltban Zalaegerszegen rendezték meg a 2015. évi Ifjúsági Országos Bajnokságot, ahol négy érmet szereztek a GYAC atlétái.

Jakabos történelmi sikere, Hosszú nem indul több számban

2015. június 28. 20:04

A győri úszósport első felnőtt bajnoki címét szerezte meg az országos bajnokság második napján Jakabos Zsuzsanna, aki 200 méter vegyesen nyert.

Húsz éremmel 11. helyen zártak a magyarok

2015. június 28. 15:17

Húsz érmet szerzett a bakui Európa Játékokon a magyar csapat, amely nyolc első, négy második és nyolc harmadik helyezéssel az éremtáblázat 11. helyén zárt.

Aranyérmesek a győri rendőrlányok

2015. június 28. 13:15

A Belügyminisztérium országos triatlon bajnokságán a dobogó legfelső fokára állhatott a megyei Rendőr-főkapitányság női csapata.

Könnyű selejtezőcsoportban a Győr

2015. június 26. 19:44

Könnyű csoportba került a 2013-ban és 2014-ben győztes Győri Audi ETO KC a női kézilabda Bajnokok Ligája szeptember 12-13-i selejtezőjében.

Női kézilabda-vb - Nehéz csoportban a magyarok

2015. június 25. 08:38

Nehéz csoportba került a magyar női kézilabda-válogatott, amely a házigazda dán, valamint a montenegrói, a japán, a tunéziai és a szabadkártyával induló szerb csapattal találkozik a decemberi olimpiai kvalifikációs világbajnokságon.

ETO: megy, ki merre lát

2015. június 24. 09:12

Gyakorlatilag ingyen kapkodják szét a az ETO labdarúgó csapatát - derül ki a Blikkből.

Igen a budapesti olimpiára

2015. június 23. 11:33

A Fővárosi Közgyűlés keddi ülésén úgy döntött, támogatja, hogy Budapest pályázzon a 2024-es nyári olimpia és paralimpia rendezési jogára.

Ön is ott volt? – fotógaléria az olimpiai roadshow-ról

2015. június 21. 20:17

Győrben folytatódott vasárnap az a családinap-sorozat, melyet a Magyar Olimpiai Bizottság az olimpiarendezésről szóló társadalmi párbeszéd jegyében hirdetett meg. Az olimpia roadshow-n többfajta érdekes programmal várták a kilátogatókat a szervezők.

Hamarosan kezdődik!

2015. június 21. 09:30

Hamarosan kezdődik a budapesti Olimpiát népszerűsítő családi fesztivál az Aranyparton.

Győrkőcök! Olimpiára fel!

2015. június 20. 15:00

Kilenc sportágban mérik össze idén a gyerekek tudásukat a VII. Győrkőcolimpián városunkban.

Sikert sikerre halmozó atléták

2015. június 19. 10:00

Hiába köszöntött be a nyári szünet, a Győri Atlétikai Club atlétái eddig sem, és ezután sem fognak pihenni, hiszen javában zajlik a versenyidényük. A viadalokról pedig szépen hozzák az eredményeket, így van mire büszkének lenni a GYAC-nál.

Felnőtt válogatottság és négy dobogós helyezés a Budapest Bajnokságon

2015. június 18. 17:00

Az elmúlt hétvégén rendezték meg a Budapest Bajnokság, mely alkalmat nyújtott a Magyar Atlétikai Szövetség számára, hogy a június 20-21-én rendezendő Csapat Európa Bajnokságra véglegesítsék a válogatott összetételét.

Bronzérem a balatonfüredi vívó OB-n

2015. június 18. 15:02

Az Angels Vívó SE Győr fiatal vívóegyesülete

Judós érem

2015. június 15. 11:24

A közelmúltban Cegléden rendezett Országos Diákolimpián a SZESE versenyzője Marhold Victória 1.helyen végzett.