Tv-műsor Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:
augusztus 30., péntek:
———————-
Duna
15.30: Labdarúgás, NB II, Siófok-Szolnok
Sport 1
20.00: Labdarúgás, Európai Szuperkupa, Prága, Bayern München-Chelsea
Sport 2
18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás-Pápa
21.15: Cselgáncs, világbajnokság, Rio de Janeiro, 5. nap
Eurosport
8.00: Evezés, világbajnokság, Csungdzsu
13.00: Labdarúgás, Európa Liga, a csoportkör sorsolása, Monaco
14.00: Kerékpár, World Ports Classic, 1. szakasz, Antwerpen-Rotterdam
16.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 7. szakasz
17.45: Tenisz, US Open, New York, 5. nap
Eurosport 2
12.00: Darts, világbajnoki sorozat, 1. nap
17.00: Tenisz, US Open, New York, 5. nap
Digisport 1
9.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzések
13.00: Labdarúgás, Európa Liga, a csoportkör sorsolása, Monaco
14.05: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzések
20.00: Labdarúgás, Európai Szuperkupa, Prága, Bayern München-Chelsea
augusztus 31., szombat:
———————–
M1
15.20: Kajak-kenu vb, Duisburg
21.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Újpest
Sport 1
16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győr-Paks
18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-Kecskemét
21.15: Cselgáncs, világbajnokság, Rio de Janeiro, 6. nap
Sport 2
12.30: Hegyikerékpár, vb, cross country, női elit, Pietermaritzburg
15.00: Hegyikerékpár, vb, cross country, férfi elit, Pietermaritzburg
18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Las Palmas-Eibar
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Getafe
23.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Villarreal
SportKlub
15.15: Jégkorong, ifj. Ocskay Gábor Emléktorna, Fehérvár-Ljubljana
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Napoli
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Lazio
Eurosport 1
1.00: Tenisz, US Open, New York, 5. nap
8.00: Evezés, világbajnokság, Csungdzsu
14.00: Kerékpár, World Ports Classic, 2. szakasz, Rotterdam-Antwerpen
16.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 8. szakasz
17.45: Tenisz, US Open, New York, 6. nap
Eurosport 2
8.30: Ausztrálfutball, Port Adelaide-Carlton
12.00: Darts, vb-sorozat, döntő
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Bremen
17.30: Tenisz, US Open, New York, 6. nap
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Leverkusen
20.30: Tenisz, US Open, New York, 6. nap
Digisport 1
9.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzések
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Hull City
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Fulham
18.25. Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Sunderland
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Grémio-Ponte Preta
Digisport 2
13.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, Moto3, időmérő
14.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
15.05: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, MotoGP, időmérő
16.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, Moto2, időmérő
23.25: Amerikaifutball, NCAA, VA Tech-Alabama
szeptember 1., vasárnap:
————————
M1
14.30: Kajak-kenu vb, Duisburg
16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, PMFC-DVSC
RTL Klub
12.35: Kézilabda, női NB I, FTC-Győr
Sport 1
11.00: Hegyikerékpár, vb, cross country, férfi és női kieséses verseny, Pietermaritzburg
16.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-Roda
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Atlético Madrid
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Barcelona
Sport 2
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Athletic Bilbao
14.00: Hegyikerékpár, vb, cross country, női downhill, Pietermaritzburg
15.00: Hegyikerékpár, vb, cross country, férfi downhill, Pietermaritzburg
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kaposvár-Bp. Honvéd
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-MTK
SportKlub
1.25: Labdarúgás, MLS, Philadelphia Union-Montreal Impact
17.15: Jégkorong, ifj. Ocskay Gábor Emléktorna, helyosztó
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Cagliari
Eurosport 1
1.00: Tenisz, US Open, New York, 6. nap
8.00: Evezés, világbajnokság, Csungdzsu
12.00: Motorsport, Superbike, vb-sorozat, Németország, 1. futam
13.30: Motorsport, Supersport, vb-sorozat, Németország
15.00: Kerékpár, Plouay, GP
16.30: Kerékpár, Vuelta a Espana, 9. szakasz
17.45: Tenisz, US Open, New York, 7. nap
Eurosport 2
10.30: Motorsport, Superstock, vb-sorozat, Németország
11.00: Autósport, GP, Donington, 1. futam
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Hoffenheim
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-Dortmund
19.30: Tenisz, US Open, New York, 7. nap
Digisport 1
14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Manchester United
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Tottenham
18.55: Kézilabda, férfi BL-selejtező, visszavágó, Szeged-Metalurg Szkopje
20.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Corinthians-Flamengo
Digisport 2
12.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futam
21.25: Amerikaifutball, NCAA, Ohio-Louisville