2013.10.26. 20:06

Nehéz, de fontos győzelem

Az ETO-SZESE hazai pályán 25-23-ra legyőzte a Vácot az élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokságban.

A csapatok 4-4-ig fej-fej mellett haladtak, majd a győriek egy 5-0-ás rohammal megléptek ellenfelüktől. A zöld-fehérek játéka ugyan a félidő végére kapkodóvá vált, de a szünetben így is 13-10-re vezetett az ETO-SZESE.

Térfélcsere után ismét öt gólra nőtt a hazai előny, a váciak azonban szívós küzdelemmel visszakapaszkodtak, és tíz perccel a vége előtt ki is egyenlítettek (20-20). A hajrát azonban a győriek bírták jobban, és végül 25-23-ra nyertek, begyűjtve ezzel a két nagyon fontos pontot.

” Kiegyensúlyozott meccs volt, de úgy érzem, végig kézben volt az irányítás. A kulcs a védekezésünk volt, mely végig jól működött, ezen az úton kell tovább haladnunk, mert ez hozza meg az eredményt” – értékelt a találkozó után Magi Serra vezetőedző.

Fotó: Marcali Gábor