2013.10.31. 14:32

Magabiztos továbbjutás

Az ETO-SZESE tízgólos győzelmet aratott Székesfehérváron az Alba Regia ellen a Magyar Kupa harmadik fordulójában.

A találkozón rögtön a kezdéskor magához ragadta a kezdeményezést az ETO-SZESE, és már az első fél órában megnyugtató előnyre tett szert. Szünet után sem csökkent a csapat sebessége, és fokozatosan növelve a különbséget végül magabiztosan jutott a Magyar Kupa következő körébe az ETO-SZESE. A végeredmény 33-23 lett a vendég zöld-fehérek javára. Érdekesség, hogy a találkozón valamennyi pályára lépő győri mezőnyjátékos eredményes tudott lenni.

Magi Serra vezetőedző: – Akinek kellett, tudott sokat játszani, s minden játékos eredményes volt. A találkozó jól szolgálta a felkészülésünket, s hozzájárult az önbizalom növeléséhez.