Tényleg szépen csillognak

Fotó: MTI/AAP/Joe Giddens
2021.08.02. 09:25

Az olimpiai érmekről már szóltunk, most mutatjuk is, mennyire gyönyörűen csillognak!

A nyitóképen az ausztrál Emma McKeon látható aki a női úszóversenyeken négy arany- és három bronzérmt nyert.

Nem csak az ausztrál úszónő tarolt, hanem Caeleb Dressel is öt diadallal távozik a japán fővárosból.

Az amerikai világklasszis előbb a sprinterek csatájában, 50 méter gyorson győzött imponáló fölénnyel, majd a 4×100 méteres vegyesváltó tagjaként lett első világcsúccsal. A régi rekordot is a tengerentúliak tartották 2009 óta. A 100 méter pillangón Milák Kristóf előtt győztes 24 éves úszó így már összesen hétszeres olimpiai bajnok.

Dressel az öt aranyból az egyikkel (Fotó: MTI/AP/Gregory Bull)

De persze nekünk a magyar érmek fénylenek a legszebben, s azok a legértékesebbek! Hajrá Magyarok!