2016.03.05. 16:59

Győzőtt a Gyirmót FC – frissítés

Ma késő délután játszik mérkőzést az NB II-es Gyirmót FC, amely a Soroksár SC csapatát fogadja a gyirmóti pályán. A sárga-kékeknek továbbra is a győzelem a cél és hogy továbbra is vezessék a tabellát.

18:45: Győzőtt a Gyirmót FC! A sárga-kékek egy góllal verték meg a sereghajtó Soroksár SC csapatát. A gólt Simon András szerezte a 72. percben. A Gyirmót ezzel a győzelmével már 40 pontos és továbbra is vezeti az NB II tabelláját.

Vezet a Gyirmót! A gólt a 72. percben Simon András szerezte. A mérközés 0:0-ról folytatódik.

18:00: A csapatok újra a pályán, elkezdődött a második félidő. A Gyirmót FC-nek 45 perce maradt a győzelemre.

17:45: Az első félidőnek vége, az állás 0:0. A mérkőzés a szünet után folytatódik.

Jelenleg 37 ponttal állnak az élen, a második helyezett Zalaegerszegi TE-nek 33 pontja van. A gyirmótiak első számú üldözője a Mezőkövesddel csap össze vasárnap, azzal a csapattal, amelynek szintén a feljutás a célja.

A mérközés játékvezetője Botló Béla, asszisztensei Mohos Milán és Iványi István. A tartalék játékvezetői feladatok pedig Horváth Tibor látja el.

A Gyirmót FC-Soroksár SC mérkőzést a gyirmotfc.hu oldalon 17 órától online közvetítés segítségével követheti nyomom! Az elérésért kattintson IDE!