Magabiztos győzelem az ETO – Honvéd meccsen

Győr+ Fotó: Győr+ Média
2024.07.06. 12:55

Az ETO FC felkészülési mérkőzésén sima, 3:0-ás győzelmet aratott a Honvéd csapata ellen.

Zárt kapus meccsen fogadta otthonában az ETO FC Győr a Budapest Honvéd együttesét.

A mérkőzésen háromszor találtak hálót a zöld-fehérek.

Michal Skvarka, Claudiu Bumba és Ráska érvényesített találatokat.

Az ETO július 9-én lép legközelebb pályára a Somorja ellen, a mérkőzést Dunaszerdahelyen játsszák.

Második felkészülési mérkőzésünket a Budapest Honvéd ellen játszottuk az ETO Park camping pályáján, ahol magabiztos győzelmet arattunk – írja az eto.hu.

ETO FC Győr – Budapest Honvéd 3-0 (0-0)
Győr, ETO Park.

ETO FC Győr: Gyurákovics – Vera, Szép, Keresztes, Csontos, Anton, Vingler, Skvarka, Diarra, Bumba, Lukic. 60. perctől: Ruisz – Ráska, Koncz, Krpic, Vianna, Tóth R., Riquelme, Bánáti, Boschilia, Luc, Farkas B. Vezetőedző: Borbély Balázs.

Budapest Honvéd: Gyetván – Branko, Szabó A., Pekár, Benczenleitner, Csilus, Sigér, Keresztes N., Medgyes, Krajcsovics, Lőrinczy. Csere: Tujvel, Szabó T., Kocsis, Ene, Viacheslav, Menyhárt, Kundrák, Polák, Simon B., Nagy Z. Vezetőedző: Csertői Aurél.

Gsz.: Skvarka (49’), Bumba (51’), Ráska (63’).

A 7. percben Skvarka szerzett labdát a kapu előtt, az érkező Bumba elé tálalt, aki ballal a kapu mellé lőtt. Két perccel később Csontos beadását Vera fejelte mellé. A 38. percben egy kapu előtti kavarodást követően Keresztes bombájába bevetődve mentett egy vendég védő.  A 39. percben Vera tekert kapura, centikkel szállt el a hosszú felső felett. Egy perccel később Bumba szinte lemásolta Verát, ő is kevéssel tévedett. Az első félidő végén Medgyes lövését védte lábal Gyurákovics. A 48. percben Sigér lövése kevéssel ment el a kapu mellett. Egy perccel később Skvarka távoli bombája talált utat a vendégek hálójába 1-0. Az 51. percben Verával szemben szabálytalankodtak a tizenhatoson belül. A megítélt büntetőt Bumba magabiztosan lőtte a kapu bal oldalába 2-0. A 63. percben Ráska érkezett egy lecsorgóra, belsővel a bal alsóba lőtt. A 76. percben Kundrák lapos lövését magabiztosan védte Ruisz.
Csapatunk második felkészülési mérkőzését is sikerrel zárta, jövő héten újabb két meccs következik.

Kapcsolódó témák: #ETO FC Győr | #labdarúgás | #NB I | #sport |