Párizs 2024 – Június 31-i összefoglalónk

2024.07.31. 10:22

Összefoglaló cikkünk az olimpia ötödik napjáról, kiemelten követve a magyar delegáció eredményeit. Kövesse velünk folyamatosan frissülő cikkünkben a híreket!

14:30 Elődöntős a férfi kardcsapat!

12:05 Kós Hubert és Telegdy Ádám is középdöntős!

12:00 Kapás Boglárka az utolsó olimpiáján óriásit úszott, továbbjutott a középdöntőbe!

11:30 A magyar küldöttség legesélyesebb cselgáncsozója, Tóth Krisztián is búcsúzott az olimpiától.

11:30 Póta Georginát a dél-koreai Sin Jubin búcsúztatta.

11:10 A triatlon női mezőnyében egyedüli magyarként résztvevő Kuttor-Bragmayer Zsanett a huszonnegyedik helyen végzett.

A légpuska után a férfi 50 méteres összetett szám döntőjében sem lesz magyar versenyző, miután Péni István a 21., Pekler Zalán pedig a 32. helyen végzett a szerdai alapversenyben a párizsi olimpia sportlövőversenyeinek otthont adó Chateauroux-ban.

A 90 kilogrammos Tóth Krisztián első mérkőzésén kikapott és kiesett szerdán a párizsi olimpia cselgáncstornáján.

A 70 kilogrammos Gercsák Szabina kikapott első mérkőzésén, így kiesett szerdán a párizsi olimpia cselgáncstornáján.

A magyar férfi kézilabda-válogatott 26-25-re kikapott Norvégiától a párizsi olimpián szerdai versenynapján, a csoportkör harmadik fordulójában.

Pétervári-Molnár Bendegúz a második helyen ért célba szerdai futamában, így szombaton a 13-18. helyért folytatja a versenyt a férfi egypárevezősöknél a párizsi olimpián.

Kuttor-Bragmayer Zsanett a 26. helyen végzett a női triatlonosok szerda reggeli versenyében a párizsi olimpia ötödik versenynapján.

Hajnalban megszületett a döntés: a Szajna szennyezettsége tovább csökkent, így reggel 8 órakor elkezdődhetett a triatlon verseny.

Mutatjuk, mi minden vár ma sportolóinkra!