Címke: Final Four
Venesz Klaudia 2024.06.02.

Újra ünnepel Győr – fényesen csillog a BL arany!

A Győri Audi ETO KC végig uralta a kézilabda Bajnokok Ligájának döntő meccsét és 30:23-ra verte a Bietigheim csapatát, ezzel 5 év után, hatodszorra vívta ki a Bajnokok Ligája győztes pozícióját.

MTI 2024.06.02.

Női kézilabda BL – Az Esbjergé a bronzérem

A dán Esbjerg szerezte meg a harmadik helyet a női kézilabda Bajnokok Ligájában: a vasárnapi bronzmérkőzésen 37-33-ra nyert a francia Metz ellen a budapesti négyes döntőben.

Venesz Klaudia 2024.06.01.

Audi ETO KC nyerte a BL első döntőjét!

A dán Ebsbjerg együttesével mérkőzik meg szombaton a győri csapat, a félidei eredmény 9:13. A négyes döntőről folyamatosan frissülő cikkünkben tudósítunk.

Győr+ 2024.05.31.

Veronica Kristiansen: egy csapatként küzdünk majd!

A Győri Audi ETO KC kilencedik négyes döntőjére készül a jubileumi, tizedik EHF FINAL4-on. A 2024. június 1-jén és 2-án rendezendő esemény szombati elődöntőjében a zöld-fehérek a dán Esbjerggel csapnak össze 15 órától a fináléba kerülésért. A találkozó előtt Veronica Kristiansen nyilatkozott, aki a szurkolóknak is üzent.

Nagy Roland 2024.05.17.

Audi ETO KC: Final Four és bajnoki hajrá

Sajtónyilvános edzést tartott pénteken a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata, ahol a lányokat az idény hajrájáról is kérdeztük!

Győr+ 2023.06.04.

Fotókon az ünneplés pillanatai: BL-bronzérmes az Audi ETO!

Marcali Gábor és O. Jakócs Péter kollégánk egész hétvégén a BL Final Four helyszínén dolgozott. A bronzmérkőzést követően természetesen az önfeledt győri ünneplés pillanatait is megörökítették! Képgaléria!

Szigeti Sándor 2023.06.04.

Ambros Martín: „Kudarcot vallottam”

Még a meccs hatása alatt, közvetlenül a bronzmérkőzés lefújása után rendkívül érzelmes és önkritikus interjút adott Ambros Martín, a Győri Audi ETO KC távozó vezetőedzője.