Címke: kajak-kenu
Szigeti Sándor 2024.07.21.

Éremért utazik Párizsba Kopasz Bálint

A magyar csapat aranyéremre esélyes favoritjaként tekint a sajtó az olimpiai címvédő győri kajakosra, és a napokban robbant a hír, hogy legnagyobb riválisával ötszáz méteren is rajthoz áll.

Venesz Klaudia 2024.07.06.

Kajak-kenu: sikeres győri rendezés és világbajnokság

Míg Győrben javában zajlott a maratoni válogatóverseny, a Graboplast SE versenyzője, Rácz Koppány a szlovákiai Liptószentmiklóson szelte a habokat. Az U23-ban utolsó szlalomversenyét behúzó tehetség egy évvel súlyos sérülése után kiváló formában várta a megmérettetést.

Győr+ 2024.07.01.

Sorsdöntő válogatóversenynek ad otthont Győr

A Felnőtt, U23 és Ifjúsági Maraton válogatóversenyt Győrben rendezik július 2. és 4. között. A háromnapos esemény már az idei második válogatója lesz a szakágnak, amelynek tétje a metkovicsi világ- és a poznani Európa-bajnokságon való részvétel.

MTI 2024.06.16.

Takács Kincső negyedik lett

A győri sportoló, Takács Kincső lemaradt a dobogóról és negyedik helyen zárt a szegedi kajak-kenu Európa-bajnokságon június 16-án.

Kopasz Bálint ezüsérmet szerzett

Kopasz Bálint címvédőként ezüstérmes lett vasárnap K-1 1000 méteren a szegedi gyorsasági, para kajak-kenu és SUP Európa-bajnokságon, a Gazsó Alida Dóra, Csipes Tamara kajak kettes pedig bronzérmesként zárt 500 méteren.

Szigeti Sándor 2024.06.11.

Irány Párizs: bravúros győri olimpiai kvóták!

Bebiztosította helyét a nyári párizsi olimpiai játékokra a Graboplast Győri VSE két kiválósága: Kopasz Bálint a kajakosok, Takács Kincső a kenusok mezőnyében állhat rajthoz.