Újra pattog a labda Adyvárosban

Megújult, így hosszú idő után újra megtelt élettel az adyvárosi Grabo-sátor. A legendás létesítményt alaposan kikezdte az idő, használhatatlanná vált, így szükség volt a teljes felújításra.

Győr+ 2024.06.03.

Győr maradt a magyar sport fellegvára

A néhány évvel ezelőtti Covid-járvány a sportban is komoly problémákat okozott. Bajnokságok, világversenyek maradtak el, becsületesen felkészült sportolók munkája veszett kárba, klubok szűntek meg vagy kerültek nagyon nehéz helyzetbe. A győri sport mindezt nemcsak hogy átvészelte, hanem a járvány okozta károk után virágkorát éli.

Fodor László 2024.05.07.

Bajnoki ezüstérmes a SERCO UNI Győr

Lejátszották a női kosárlabda-bajnokság döntőjének harmadik összecsapását, melyen a hazai pályán játszó DVTK 66-56 arányban legyőzte a győrieket, így 3-0-ás összesítéssel elhódította a bajnoki címet.

Győr+ 2024.03.30.

Bajnoki elődöntőben a SERCO-UNI Győr!

A győriek Destiny Slocum nélkül, de már a felgyógyult Cyesha Goree-val a soraikban léptek pályára a negyeddöntő második mérkőzésén, a Vasas Akadémia otthonában.