2016.09.10. 23:00

Az ETO itthon verte meg a Hévíz csapatát

Nem csak az NB1-ben, az NB3-ban is ünnepelhettek a győriek: az ETO egy góllal bizonyult jobbnak a vendég Hévíz csapatánál.

90. perc: Győzelemmel folytatja az ETO a Hévíz ellen, az első húsz perc mindkét félidőben ETO fölényt és szép támadásokat hozott – az első húsz percben a két ETO gólt – azonban a meccs hátralévő része küzdelmes és jóval pontatlanabb támadójátékot hozott.

A hajrában voltak újabb győri lehetőségek, de nem sikerült kihasználni azokat.. A három pont azonban biztosan kézben volt, kár, hogy a hazai közönség előtt nem sikerült a szünet után újabb találatokat jegyezni.

46. perc: Félidő
Véget ért az első félidő, az ETO az első negyedórára két gólos előnyre tett szert, amire egy vendég válasz érkezett. Ekkor nem játszott jól a győri zöld-fehér csapat, azonban a hajrára feljavultak de a helyzeteket nem kísérte újabb hazai gól.

28. perc: Szépített a Hévíz
Első támadásából lesgyanús helyzetből gólt szerez a Hévíz, Fujsz lapos lövése Kunságiról pattant a győri kapuba.

16. perc: Már két góllal vezetett az ETO!
Nem kellett sokat várni a második haza találatig!  Magasföldi József szabadrúgását Zamostny fejelte a hálóba. 2-0

13. perc: Ekkor szerezte meg a vezetést a Győr!
Szerencsés gól született!  A szöglet után Vadász Viktor elé került a labda, aki egy ütemkéséssel az elvetődő Jánosa mellett laposan gurított a Hévíz kapujába. 1-0

forrás: eto.hu
fotó: eto.hu, korábbi felvétel