2013.10.17. 11:00

Az ETO kiütötte a Fradit

A bajnok Győri ETO FC hazai pályán simán, 4-1-re legyőzte a címvédő Ferencvárost a labdarúgó Ligakupa 4. fordulójának szerdai játéknapján.

A győriek Varga Roland góljával szereztek vezetést a hetedik percben, de Gyömbér félórányi játék után egyenlíteni tudott. Az első félidő hosszabbításában Kronaveter talált közelről a kapuba, így hazai előnnyel fordultak a csapatok. A második játékrészben is maradt a győri fölény, a 73. percben a csereként beállt Andric lőtt szép gólt, majd két perccel a lefújás előtt Varga Roland állította be a 4-1-es végeredményt.

Ligakupa, 4. forduló, F csoport:

Győri ETO FC-Ferencváros 4-1 (2-1), korábban: Soproni Vasutas-FC Tatabánya 7-0 (3-0).

A csoport állása: 1. Győri ETO FC 9 pont/3 mérkőzés, 2. Soproni Vasutas 6/4 (11-7), 3. Ferencváros 6/3 (7-6), 4. FC Tatabánya 0.