2018.11.19. 17:58

Bejött a papírforma

Az ETO női labdarúgó csapata 4:0-ás győzelmet aratott az MLE otthonában a hétvégén – számol be a eto.hu.

Nehéz volt feltörni a zártan védekező hazaiakat, így a félidőben mindössze egygólos volt a különbség. A második játékrészben két perc után Süle Dóra megduplázta csapata előnyét és egyben góljai számát is. A hajrában egy kontra után Bódai kapott jó indítást, aki higgadtan passzolt a kapuba, ezzel megszerezve idei első találatát. A 87. percben a csereként beálló Fleck Nikolett állította be a 4:0-ás végeredményt.

Az ETO ezzel sorozatban negyedszerre is pontot szerzett. Fontos meccs előtt állnak a lányok, hétvégén az MTK ellen játszanak a Magyar Kupában a négy közé jutásért. A mérkőzés szombaton 13:00 órakor kezdődik az ETO pályán.

JET-SOL Liga Női NB I

11. forduló 2018.11.17 (szombat) 14:00

MLE –ETO 0:4 (0:1)
MLE: Magyar – Hajnal (Világos 52’), Ács, Grécs (Csákovics-Kopár 70’), Fábián R., Karlovacz (Seres 57’) Vári, Bojcic, Fábián Z., Bocz, Hartmann
Edző: Rack Róbert
ETO: Csontos – Kovács, Fél P., Sárosi, Süle, Fél A. (Tillinger 67’), Gődér, Zsédely (Ploner 46’), Bódai, Erdszé, Horváth (Fleck 67’)
Vezetőedző: Horváth Tamás
Gólszerzők: Süle(25’, 47’), Bódai (79’), Fleck (87’)
Sárga lap: Hajnal
Játékvezető: Kiss Anikó Tünde (Keszthelyi Tamás, Gyürüsi Péter)

„Nehéz mérkőzésen vagyunk túl. Végig támadtuk a két félidőt, az elsőben azonban még egy kivételével kimaradtak a helyzetek, a másodikban már gólokkal sikerült befejezni több szép támadásunkat. Végül hoztuk a kötelezőt, mindenki nagyon jól teljesített.”