Döntetlent játszottak a győri fiúk

2019.04.29. 15:25

Egy gólos hátrányt sikerült kiegyenlíteni a szünet után az ETO FC Győrnek, de hiába irányították végig a mérkőzést, fordítani már nem sikerült, így 1-1-es döntetlennel zárta a Dorogi FC elleni vasárnapi meccset.

Nem kezdte jól a Dorog elleni mérkőzést az ETO: egy védelmi hibát követően egy megpattanó lövés után a vendégek szerezték meg a vezető gólt Paudits révén (0-1). A zöld-fehérek sokat dolgoztak az egyenlítésért, fölényben játszottak, de a vendégek jól szűrték az ETO akcióit, kapujuk elé tömörülve kőkeményen védekeztek. A győriek a kialakított lehetőségekkel sem tudtak élni, a mezőfölény csak a szünet után hozott gólt: Lovrencsics Balázs lövését követően a dorogi kapus kezét érintve csorgott a hálóba a labda. (1-1)

A folytatásban a győri csapat továbbra is irányította a játékot, a dorogiak pedig a rombolásra törekedtek. Az eredmény végül már nem változott, 1-1-es döntetlennel zárult a WKW ETO FC Győr – Dorogi FC találkozó a Merkantil Bank Liga 34. fordulójában.

WKW ETO FC Győr – Dorogi FC 1-1 (0-1)