Elkezdődött a Gyermek Lány Országos Bajnokság rájátszásának második köre

2015.04.02. 15:00

A győri lányok Szegeden vendégeskedtek az elmúlt hétvégén. Az első meccsen, még februárban, Győrben nagyon szoros eredmény született 19 – 18 lett a Győr javára. Most is nagy küzdelem volt várható. A remekül sikerült első körnek köszönhetően mindenki a Győrt akarja legyőzni. Így voltak ezzel a szegedi lányok is.

Az első percekben megszerezték a vezetést, ám 1 – 0 után már a GYVSE percei következtek, szinte percenként érkeztek a győri gólok és az első negyed végén 1 – 5 állt az eredményjelzőn. Végre a legerősebb csapat tudott együtt játszani, még ha néhányan még érezték a betegségük okozta kihagyásokat. A második negyedben ismét egy remek játékrészt produkáltak 1 – 3 lett a Győr javára. Így már 2 – 8 volt az összesített eredmény. Aztán a harmadik és negyedik játékrészben, már szerephez jutott a csapat többi játékosa is. A fiatalok igazán jó játékkal tartani tudták a mérkőzés állását, először egy 4 – 4, majd egy 2 -2 negyedet produkáltak. A mérkőzés végeredménye Szeged – Győri VSE 8 – 14.

Győri gólszerzők: Horváth Adrienn, Peresztegi-Nagy Kinga, Vaszari Julianna 3 -3, Kiss Anna 2, Horváth Dorina, Pőcze Panna, Koncz Janka 1 -1,

A GYVSE lányai húsvét előtt, április 04.-én szombaton 17 órától az Angyalföldi Sportiskola ( ASI) csapatával meccselnek Győrben, a Magyar Vilmos Uszodában. Aztán lehet várni a locsolókat. Sok pihenésre nem jut idejük, hiszen egy hétre rá, Kecskemétre utaznak a lányok, ami a bajnoki helyezések szempontjából fontos mérkőzés lesz.