Élő tv-sportközvetítések – Szombat, vasárnap, hétfő, kedd, szerda
A szombati, a vasárnapi, illetve a hétfői, keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:
december 22., szombat:
Sport 1
13.30 és 20.00: Darts, PDC világbajnokság, 2. forduló
18.30: Kézilabda, Copa Asobal, döntő
Sport 2
12.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Dinamo Riga-Avangard
16.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Ross County
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-FC Barcelona
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Real Madrid
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Zaragoza
Sportklub
12.30: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Genoa
15.00: Labdarúgás, Serie A, Siena-Napoli
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Montpellier
20.30: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-AC Milan
Eurosport
21.00: Küzdősportok, Superkombat
Eurosport 2
13.30: Síakrobatika, Világkupa, Ausztria
Digisport 1
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Wigan Athletic-Arsenal
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Reading
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Fulham
21.25: Amerikaifutball, NCAA, Las Vegas Bowl
december 23., vasárnap:
Sport 1
2.30: Amerikaifutball, NFL, Detroit Lions-Atlanta Falcons
22.00: Amerikaifutball, NFL, Baltimore Ravens-New York Giants
Sport 2
3.00: Ökölvívás, Profi gála, Bethlehem, Tomasz Adamek-Steve Cunningham
12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Utrecht-Ajax
Sportklub
14.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Valenciennes-Evian
17.15: Jégkorong, EBEL, SAPA Fehérvár AV19-HDD Telemach Olimpija Ljubljana
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille – Saint-Etienne
Eurosport
19.30: Lovaglás, London, Egyesült Királyság
Eurosport 2
11.00: Szabadstílusú sí, FIS Világkupa, Olaszország
Digisport 1
1.55: Kosárlabda, NCAA, Kansas State-Florida
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea-Manchester United
16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Aston Villa
Digisport 2
17.25: Kézilabda, német bajnokság, TSV Minden-Füsche Berlin
december 24., hétfő:
Nincs esemény.
december 25., kedd:
Sport 1
21.00: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Lakers-New York Knicks
23.30: Kosárlabda, NBA, Miami Heat-Oklahoma City Thunder
Sport 2
18.00: Jégkorong, KHL, Donbasz-Vityaz
december 26., szerda:
Sport 1
20.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee-Celtic
Sport 2
16.30: Jégkorong, KHL, SZKA Szentpétervár-CSZKA Moszkva
Sportklub
17.15: Jégkorong, EBEL, SAPA Fehérvár AV19-HDD Telemach Olimpija Ljubljana
Digisport 1
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Newcastle
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Tottenham
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Liverpool
Digisport 2
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Manchester City
18.25: Kézilabda, német bajnokság, Flensburg-Kiel
(MTI)