2013.10.06. 11:00

Fájó vereség Mezőkövesden

Az ETO-SZESE egygólos vereséget szenvedett Mezőkövesden az élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokság hetedik fordulójában, az újoncok csatáját 25-24-re nyerték a hazaiak.

A mérkőzést a hazaiak kezdték jobban, és az első félidő végére négygólos előnyt harcoltak ki (12-8). A második játékrészben a Szabó Andrást nélkülöző győriek átvették az irányítást, és sikerült is fordítaniuk, a hajrához közeledve két góllal már a zöld-fehérek vezettek (20-22). A végjáték azonban a Mezőkövesdé volt, az utolsó perceket 5-2-re nyerték, így a két pont is az övék lett, a végeredmény 25-24 lett a hazaiak javára. A vendégek rengeteg hibával játszottak, sok ziccert rontottak, így olyan mérkőzést veszítettek el, melyen nyerniük kellett volna.