2018.09.02. 08:13

Győzelemmel startolt az új szezon – a mérkőzésről jelentettük

A felkészülési időszak véget ért, az Audi ETO KC nekivágott a 2018/2019-es szezon kihívásainak. Az első mérkőzést az Alba Fehérvár KC ellen vívta, s a klub új szerzeményei éles meccsen is bemutatkozhattak a szurkolóknak. Győzelemmel!

Végeredmény: 38-26

60. perc: Kiss Éva utolsó mozzanatként még hetest hárított! Úgy látszik ő is ott folytatja, ahol tavaly abbahagyta! 38-26

60. perc: Mendy vette be a Győr kapuját 38-26

58. perc: S megint Hansen! Ő hetedszer eredményes 38-25

57. perc: Hansen messziről lőtt szép gólt! 37-25

57. perc: Szarka Adrienn volt eredményes Kiss Évával szemben 36-25

56. perc: Groot lövését most védte a vendég kapus

55. perc: Alba gól 35-23, majd ETO gól, Hansen lőtte 36-23

55. perc: Hatodik gólját lőtte meg Brattset, ez eddig tetszetős 35-22

54. perc: Kiss Évi megint véd! Ahogy szemben Györkös is. Majd fehérvári gól jött: 34-22

53.perc: Oftedal hetese bent a kapuban! 34-22

53. perc: Csökkenti a különbséget a Fehérvár 33-22

52. perc: Kiss Évi szépen védett, szemben sem született gól, egyelőre marad az eredmény.

51. perc: Kiss Éva a pályán, Hansen pedig a 33. gólt szerezte 33-21

50. perc: Kellermann Dóra, a győriek fiatal játékosa is betalált 32-21

49. perc: A vendégek megint gólt szereztel 31-21, majd hibázott támadásban az ETO, de szerencsére a Fehérvár is

48. perc: S megint Knedlikova! 31-20

47. perc: Knedlikova szerzett labdát, vitte végig a pályán, majd megszerezte az ETO 30. gólját 30-19, Májer válaszolni tudott 30-20

Időkérés a Fehérvár kispadjáról.

Galériánkért kattints a fotóra!

46. perc: Amorim lövését most fogta Györkös, de Knedlikova gyönyörű ejtését már nem tudta 29-19

46. perc: Mendy talált be 28-19

45. perc: Kristiansen villant nagyot: 28-18

45. perc: ismét szép gólt lőttek a vendégek 27-18

44. perc: Amorim vette be az ellenfél kapuját újra 27-17

43. perc. Szépen támad a Fehérvár, de keményen védekezik az ETO. Oftedalt viszont két percre leküldték, Boldizsár a hetest magabiztosan lőtte a kapuba 26-17

42. perc: Hansen növelte 10 gólra a győriek előnyét 26-16

41. perc: majd Brattsett az ötödik gólját is meglövi 25-16

41. perc: Gyönyürű góllal mutatja meg magát ismét Kristiansen! 24-16

39. perc: Két gyors gól Mendytől 23-16

39. perc: Lent maradt Györkös kapus, szerencsére nincs nagyobb baja. Groot bevágta a hetest 23-14

38. perc: Viszont most a győri kapus jött ki jól a párharcból, marad az eredmény.

37. perc: Sztankovics járt túl a védelen és Leynaud eszén 22-14

37. perc: Oftedal találta sem volt csúnyább 22-13

36. perc: Gyönyörű gült szerzett Rózsás 21-13

35. perc: Brattsett is újra eredményes, 21 gólnál tart az ETO

34. perc: Kristiansen második gólját szerezte meg zöld-fehérben 20-11, de a vendég csapat válaszolni tudott 21-12

33. perc: Tóth Nikolett állt be az ETO kapujába hogy megfogja Boldizsár Bianka hetesét, de a fiatal kapusnak ez most nem sikerült. 19-11

32. perc: Jana Knedlikova növelte az ETO góljainak a számát 19-10

30.perc: A Fehérvár folytatta a mérkőzést, de az első helyzetüket kihagyták, nem úgy, mint Amorim szemben 18-10

Hivatalos nézőszám: 3857

Félidei eredmény: 17-10

30. perc: Az első győri gólját szerezte meg Kristiansen 17-10

30. perc: Az első vendég hetest is befújták, a győri kapuban Kiss Éva! Sajnos nem tudta védeni. 16-10

29. perc: Csökkentette a különbségét a Fehérvár 16-9

28. perc: Májer Krisztina góljára 15-8 Groot adott gyors választ 16-8

27. perc: Görbicz Anita góljával 14-7-re módosult az eredmény, majd megint Görbe jött 15-7

26. perc: Ijesztő jelenet: Mudra Enikő lent maradt, karban kellett levinni. A térdét fájlalja. Jobbulást a fehérvári játékosnak!

23. perc: A szezon első hetese következett, ám Görbicz ezt most kihagyta, marad az eredmény

21. perc: Épp támadásban volt a Fehérvár, amikor Groot megszerezte a labdát, s kíméletlenül a kapuba vágta azt 13-7

20. perc: Brattset megszerezte a harmadik gólját is zöld-fehérben 12-7

19.perc: Kemény védeketés után mégis sikerült gólt szereznie a fehérvári csapatnak 11-7

18.  perc: A Fehérvár most megtalálta a védelmen a rést, s a francia kapus sem tudott segíteni 11-6

17. perc: S megint Leynaud mutatta meg mit tud! Majd Hansen is, hiszen erőszakosan és szépen szerzett gólt 11-5

16. perc: Szemben a Nascimento volt eredményes 10-5

15. perc: Knedlikovat igaz, hogy földre vitték a védők, de így is betalált. Az ETO ezzel már 10 gólnál jár. 10-4

14. perc: A kapufák most a csapatokkal vannak, a Fehérvárt is kisegítette a léc. Hansen közben besárgult, Leynaud pedig szépen védett.

13. perc: Szép és kemény védekezés után Hansen is meglövi a maga első gólját a szezonban 9-4, majd Leynaudnak a kapufa is segít.

11. perc: Knedlikova is betalált! 7-3, a fehérváriak is lőttek egyet, de Oftedal válaszolt 8-4

10. perc: Groot megszerzi első idei gólját, nem is akárhogy!  Sajnálhatja aki lemaradt róla 6-3

9. perc: Leynaud megint védett, támadhat a Győr

7. perc: Egymás után két gyors fehérvári gól is született 5-3

7. perc: Amorim második gólja is szép! 5-1

6. perc: Leynaud az első védését is bemutatta az ETO-nál.

5. perc: Labdaszerzés után a csapatkapitány, Görbicz Anita is betalál 3-1, majd Brattset növeli az előnyt 4-1

3. perc: Leynaud-ot felavatták zöld-fehérben. 2-1

3. perc: Eduarda Amorim is megszerzi idei első, csapata második gólját. 2-0

2. perc: Az új szezon első gólját a bemutatkozó Brattset szerezte. 1-0

1.perc: Az ETO kezdte a mérkőzést, a szurkolók pedig úgy tűnik nem vesztették el hangjukat a nyári szünetben.

A szurkolók a három új játékost Kari Brattset-et, Amandine Leynaud-et és Veronica Kristiansen-t egy-egy ETO sállal köszöntötték.

Dr. Bartha Csaba elnök köszöntötte a világbajnoki aranyérmes és ezüstérmes fiatalokat és edzőjüket.

A mérkőzés játékvezetői: Hantos Dorina és Rózsahegyi Brigitta.

Mi már a helyszínen vagyunk, s várjuk a kezdést. Igyekszünk minden fontosabb eseményről beszámolni, tartsatok velünk!

A csapat szeptember 1-jén, szombaton 18 órai kezdettel elsőként az Alba Fehérvár KC együttesét fogadja magyar bajnoki találkozón az Audi Aréna Győrben.