2012.01.30. 07:25

Kupa után bajnoki

Hétfőn este lép pályára ismét a Rába ETO. Hazai pályán a Magvassy Mihály Sportcsarnokban 18 óra 30 perckor fogadja az Üllő FC Cső-Montage csapatát.

A két együttes őszi mérkőzésen győriek hagyták el győztesen a pályát: 4-2 lett a végeredmény

Az Üllő FC jelenleg kilencedik a bajnokságban. Három győzelem mellett négy döntetlent jegyeznek, és hatszor hagyták el vesztesként a pályát.

Az ETO jó formában van, Angulo mester a folyamatos munka híveként készíti fel fiait a hétfői mérkőzésre. Nagyjából ugyanaz a keret áll rendelkezésére, mint a hétközi mérkőzésen Ikrényben, tehát továbbra sem számíthat a két román légiósra, akik az EB döntőre készülnek a nemzeti csapatban.

Ramada és Café első bajnoki mérkőzésére készülhet azután, hogy a Magyar Kupában már bemutatkoztak, méghozzá sikerrel, hiszen Café két gólt szerzett, Ramada pedig jól illeszkedett a csapat játékába.

Várhatóan ismét helyet kapnak a keretben saját nevelésű fiatalok és Balázs Zoltán is visszatér a kapuba.

A klub látványos játékkal párosuló győzelemmel lenne elégedett.

Az esti meccsre sok szurkolót várnak, akiknek tavaszi műsorfüzettel is kedveskedik a klub. Ez egyben tombolaszelvény is lesz, amellyel értékes ajándékokat nyerhetnek a szünetben a szerencsések.

Dr. Drucskó Zoltán ügyvezető elnök közösségszórakoztató játékot vár a csapattól, amelynek végén megőrizzük előnyünket a tabella végén, sőt talán még növelni is tudjuk, hiszen közvetlen vetélytársaink rangadót játszanak: az Aramis Szombathelyre látogat, a Berettyó pedig azt az Szegedet fogadja, amely bárkire veszélyes lehet. Az elnök bízik benne, hogy az edzéseken gyakorolt taktikai elemek visszaköszönnek, és nem csak idegenben, hanem hazai pályán is sziporkázik majd a Rába ETO.