2017.04.09. 08:00

Nagy küzdelemben két pontot szerzett az ETO-SZESE! – galéria

Hazai pályán, izgalmas mérkőzésen sikerült két pontot szereznie a győri zöld-fehéreknek.

Összeállítás: ETO-SZESE: NAHAJ – Terenyi 2, Szabó A. 1, SCHNEIDER 8, Hári 2, Kovácsovics 3, PAÁR 6. Cs.: Sarmon (kapus), Bella, SOKORAY 2, Devecseri, Kőhalmi 1, GYŐRI-DANI, Goór 1, Kalmár, Papp M. Edző: Deáki István.

Az ETO jól kezdte a mérkőzést, az 5. percben 5-2-es győri előnyél időt kért a vendégek edzője, s fordított is a NEKA (5-8).

Küzdelmes, kemény meccs volt a szombati…

A zöld-fehér srácok nagy küzdelemben próbáltak feljebb zárkózni, de még a 23. percben is 8-10 volt a vendégek javára. Innen viszont már csak a SZESE dobott gólt a szünetig, így minimális előnnyel vonulhattak pihenőre.

A fordulást követően fokozta a tempót az ETO, a 38. percben 16-12-t mutatott az eredményjelző, s bár a vendégek két gólra felzárkóztak (51. perc: 21-19), a zsinórban lőtt három hazai góllal végleg eldőlt a találkozó.

Deáki István:– Nagy küzdelemben sikerült megszerezni a két pontot.

Fotó: Marcali Gábor