2014.01.29. 14:12

Sima győri győzelem

A címvédő és listavezető Győri Audi ETO KC - amely szombaton már a Bajnokok Ligája középdöntőjében érdekelt - simán győzött a sereghajtó Eszterházy KFSC otthonában a női kézilabda NB I egyetlen keddi mérkőzésén.

A zöld-fehérek Heidi Löke nélkül léptek pályára, a beállós ugyanis edzésen összefejelt Korsós Dorinával, belilult szeme miatt így kihagyta a bajnokit. A klub tájékoztatása szerint szombaton a Buducnost Podgorica ellen már a norvég klasszis is ott lehet a csapatban.

Az Audi ETO már az első félidőben eldöntötte az egriek elleni mérkőzést, a címvédő győriek harminc perc alatt kétszer annyi gól lőttek, mint ellenfelük (24-12). A bajnokcsapat lendülete a második félidőben sem tört meg, már húsz góllal is vezettek a vendégek, akik végül 39-20-ra nyertek az utolsó helyezett otthonában.