2013.12.14. 19:53

Vereség után edzőváltás

Győzött a papírforma, meg a Tatabánya. Simán kikaptunk. ETO-SZESE - Tatabánya 19:31. A vereség után szerződést bontottak a vezetőedzővel.

Az első félidő elején még nem tudott elhúzni a Tatabánya, de aztán az első játékrész vége 17:10 lett  A vendégek javára.

A szünet után sem jelentettünk komoly veszélyt az ellenfél kapujára, bár a védekezésünk valamivel eredményesebb volt, mint az első félidőben.

Ahogy közeledett a meccs vége, egyre jobban látszott, hogy megközelíteni sem tudjuk a Tatabányát.

A mérkőzés után dr. Hoffmann Lászlóü klubelnök bejelentette, hogy felbontották Magi Serra vezetőedző szerződését.

„Nehéz döntés született, de a csapat az utóbbi másfél hónapban nem azt nyújtotta, amit a klubvezetés elvárt. Nem elsősorban a játék volt a probléma, hanem a hozzáállás. Amikor nyáron szerződtettük Magit, az volt az elképzelésünk, hogy agresszív, keményen védekező, hajtós, gyors, modern kézilabdát játszó csapatunk legyen, és ezt csak nyomokban láthattuk. Nagyon sokan kijöttek az évzáró mérkőzésre a Csurgótól elszenvedett súlyos vereség ellenére is, nem tehetjük meg sem velük, sem a támogatóinkkal, hogy becsapjuk őket. Úgy láttuk, a játékosok alól kicsúszott a talaj, ezért ma felbontottuk a vezetőedző szerződését. Olyan szakembert keresünk, akik megfelel az elképzeléseinknek, az új edző személyéről jövő héten születhet döntés.”

Fotó: Marcali Gábor