Pannonhalmi séta Ravazdon


2024-09-21
A Győr-Arrabona Lions Club idén is megszervezi hagyományos jótékonysági sétáját, melynek időpontja 2024. szeptember 21., szombat. Célja a vakok és gyengén látók megyei egyesületének és a Mit tehetnék Érted? Autista Alapítvány támogatása.
Hirdetés

A túra ezúttal Ravazdról, az Erdész-tótól indul. A 4 km-es és 8 km-es választható távok mindegyike szép útvonalon halad, a Solymos Szilveszter kilátót, a Béla-kutat és a ravazdi szőlődombokat érintve, panorámával a Pannonhalmi Főapátságra. Ide várják a segíteni szándékozó embereket, családokat, baráti társaságokat, a már több, mint húsz éve visszatérő segítőket és az új érdeklődőket.

A regisztráció 9:00 és 9:45 óra között zajlik, amely alatt egészséges finomságokkal kínálják a részvevőket. A túra során lesz egy frissítési pont, a végén pedig gulyás-partira várják támogatóinkat. A program a hétvégére egyre javuló időjárásban mindenkinek kellemes kikapcsolódást ígér.

Kapcsolódó témák: #jótékonyság |#programajánló |#programok |
további programok
2025-04-10

„Mixed feelings/Vegyes érzések”

A győri Műhely Kiadó „Mixed feelings/Vegyes érzések” címmel tart lapszámbemutatóval egybekötött Műhely-estet a győri Zichy-palotában.

részletek
2025-04-12

A Misztrál Együttes koncertje

A Misztrál együttes Győrben a Magyar Költészet Napja alkalmából ad koncertet, amelyet kár lenne kihagyni!

részletek