
Kigyulladt kamion – feloldották az útzárat Veszprémvarsánynál
Egymásba rohant egy személykocsi és egy kavicsot szállító kamion a 82-es főút 41-es kilométerénél, Veszprémvarsány térségében.
Frissítés 14.53: A Veszprémvarsány térségében történt balesetnél a rendőrök a szemlét és a műszaki mentést befejezték. A rendőri intézkedések a helyszínen véget értek, a járművek ismét zavartalanul közlekedhetnek a megjelölt útszakaszon.
Korábban írtuk:
A kamion az oldalára borult, a vezetőfülke kigyulladt, teljes terjedelmében égett. A teherautóban csak a sofőr ült, ki tudott szállni a járműből, az autó két utasa is el tudta hagyni a kocsit.

Az utasokhoz mentő érkezett. Az esethez pannonhalmi és kisbéri hivatásos, valamint veszprémvarsányi önkéntes tűzoltók vonultak. A rajok áramtalanították a személykocsit, két vízsugárral eloltották az égő kamiont. A főút érintett szakaszát teljes szélességében lezárták.

Forrás: Katasztrófavédelem